fbpx
життєві історії
Мені заздрили багато дівчат з класу. Але, як виявилося, більше всіх моя найкраща подруга. Так як вона була однією з найкрасивіших дівчат з нашої школи, то хлопець став на неї звертати увагу. Ми розійшлися. А через 6-ть років мені подзвонили з невідомого номеру. Це була Віка. Вона блaгала про зуcтріч

Нещодавно мені зателефонувала подруга з дитинства. Вона просила у мене вибачення.

Почалося все з того, що ще 6 років тому ми вчилися в одному класі. Віка була моєю найкращою подругою. За матеріалами

В одинадцятому класі я познайомилася з хлопцем. Він мені дуже сподобався, тому ми з ним почали зустрічатися. Він був на шість років старший за мене.

У свій вихідний день він часто зустрічав мене зі школи з букетом квітів, а також робив інші подарунки.

Мені почали заздрити багато дівчаток з класу. Але як виявилося, більше всіх заздрила моя найкраща подруга.

Вона з ним загравала при зустрічі, надавала різні знаки уваги. Так як подруга була однією з найкрасивіших дівчат з нашої школи, то хлопець став на неї звертати увагу.

Тому мені з ним довелося розлучитися. Перший час мені було прикро, що подруга так зі мною поступила. Ми перестали з нею спілкуватися.

Але скоро у нас був випускний, а потім вступ до університету, і та ситуація сама якось забулася.

Після навчання я влаштувалася працювати.

А через 6 років мені подзвонив незнайомий номер. Це була Віка. Вона попросила зустрітися.

В цей день я як раз приїхала в рідне місто до батьків, тому погодилася на цю пропозицію. Тим більше, що образи у мене вже не було на неї, а дуже хотілося її побачити. Адже минуло стільки років, а ми колись були кращими подругами.

Читайте також:В ОДИН ПРЕКРАСНИЙ ДЕНЬ Я ВСЕ-ТАКИ НЕ ВИТРИМАЛА, ВЗЯЛА СЕРЕД НОЧІ ЙОГО СМАРТФОН І ПРИКЛАЛА ДО ВКАЗІВНОГО ПАЛЬЦЯ. Я НЕ ОСОБЛИВО ВНИКАЛА В ЛИСТУВАННЯ. МЕНІ ВИСТАЧИЛО БУКВАЛЬНО КІЛЬКОХ СЛІВ. У НЬОГО БУЛА КОХАНКА АРИНА, І ДО ЦЬОГО ЖИТТЯ МЕНЕ ТОЧНО НЕ ГОТУВАЛО. ВІН ЗІЗНАВАВСЯ ЇЙ У КОХАННІ, А Я ЛИШЕ КОВТАЛА СЛЬОЗИ І ПРОДОВЖУВАЛА ВЧИТУВАТИСЯ В ТАКІ СХВАЛЬНІ СЛОВА ЧУЖОЇ ЖІНКИ

Коли я її побачила, то помітила, що вона дуже сильно змінилася. Вона не була вже тією стрункою красунею.

Вона попросила у мене вибачення за той вчинок. Я, звичайно ж, її давно вже пробачила.

Віка розповіла мені, що після школи відразу вийшла заміж за того хлопця. І наpoдила сина. Чоловік після наpoдження дитини сильно змінився, і почав дуже часто пuти.

Іноді навіть бuв її. Віка вирішила з ним розлучитися. Тому живе з мамою і дитиною. Працює на важкій роботі, так як без освіти важко знайти хорошу роботу.

Мені стало дуже шкода її. А в якийсь момент я подумала, що ж ця історія могла статися і зі мною.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел