fbpx
Цікаве
Мешканка Закарпаття, українська мольфарка Магдалена Мочіовські отримала дар від бабусі і ще з раннього дитинства мала здібності в зціленні та пророцтві, дар зазирнути у майбутнє. І ось вона зробила це знову, побачивши на горизонті події, що цікавлять нас всіх – про долю України і закінчення війни. Мольфарка побоюється, що четвірка може означати

Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські розповіла, чи видно на горизонті закінчення війни. Зараз дізнаємося, що вона побачила, які знання привідкрив для неї всесвіт.

Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовскі стала відома завдяки своїм прогнозам та пророцтвам. Багато людей вірять у її здатність ще з часів містичних програм на телеканалі СТБ.

Зараз провісниця, як і багато обдарованих людей, намагається «побачити» результат війни та її головні переломні моменти. Нещодавно вона розповіла про свої останні пророцтва.

Мешканка Закарпаття Магдалена Мочіовські ще з раннього дитинства мала здібності в лікуванні та пророцтві. Свій дар мольфарки вона отримала у спадок від бабусі.

Жінка продовжує традиції карпатських мольфарів, з якими вона пов’язана як культурно, а й генетично: Магдалена – мольфарка у сьомому поколінні!

Вона зробила багато прогнозів на початку російського вторнення в нашу країну. Найчастіше їй ставлять одне запитання: “Коли закінчиться війна?”

Проте жінка ще жодного разу точно не відповіла. Вона впевнена: Україна вистоє та обов’язково переможе.

На всіх нас чекають непрості часи, але ми з усім упораємося. У цьому вона переконана. Однак точної дати закінчення війни назвати не може.

Мольфарка розповіла, що її здатність пророкувати працює через цифри, які приходять їй у снах. Пророцтва часто можуть бути неточними. З початку війни їй приходила цифра 4. Тому вона сподівалася, що війна закінчиться за 4 тижні, потім, що за 4 місяці. Однак цього не сталося. Тому мольфарка побоюється, що четвірка може означати 4 роки. Хоча вона сподівається, що це не так.

Пані Олена сказала, що це може бути просто четверте число або четвертий за рахунком місяць. Як каже мольфарка, екстрасенс – це не Господь. Бог просто надсилає нам знаки, які потрібно розшифрувати. Але часом розшифрувати їх дуже складно. Особливо якщо йдеться не про одну людину, а про цілу націю. До речі, багато екстрасенсів прогнозують закінчення війни на весну 2023 року.

Також провидицю часто запитують, чи довго залишилося жити лідеру РФ. Вона відповіла:

«Московського лідера зараз захищають шамани, які енергетично підтримують його. Саме тому жодні прокльони на нього особливо не діють. Але це тимчасово. Від Бога не сховаєшся ні за спинами шаманів, ні за стінами бункерів. Жоден шаман його не втримає, бо кожна людина має свою долю. І свічка цієї людини потихеньку догоряє!»

Мольфарка поки що нічого не сказала про те, коли чекати на якийсь переломний момент у війні. Проте вона запевнила, що підтримка Заходу не зменшиться. Також невдовзі можливі якісь важливі переговори. Скоріш за все, не з російською стороною. Можливо, щось про нову допомогу. У будь-якому випадку, їхня підтримка сильна.

звичайно, треба розуміти, що всі прогнози астрологів, екстрасенсів і прогнозувальників ніколи не здійснюються на 100%. Тільки нам вирішувати, вірити в це чи ні.

Однак неодмінно треба продовжувати вірити в нашу перемогу, адже це точно станеться! Слава Україні і її захисникам.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page