fbpx
Суспільство
Михайло Солом’яний 13 жовтня: чого краще уникати, а що потрібно зробити в цей день

У цей день наші пращури проводили обряд обмивання з решета. Дітей купали таким чином на світанку, щоб зміцнити здоров’я. Решето має бути срібне, а обмивати потрібно або на порозі, або на місці злиття двох річок.

При цьому раніше читали замови. Саме на порозі, бо він раніше асоціювався у людей з кордоном між будинком і чужим світом. Тому з ним пов’язують багато ритуалів.

А ще сьогодні найкраще змінити матрац або подушки. Раніше на Михайла їх набивали нової соломою, а стару спалювали в печах або в клунях, щоб позбавити наповнення від недоброго ока.

А в цю ніч вже було прийнято спати на новому ліжку. Тому ви можете вчинити аналогічно. Хоча б віддати подушки в чистку.

Читайте також: КОЛИШНЯ ДРУЖИНА: ВРАЖАЮЧА РОЗПОВІДЬ ПРО ВИПАДКОВУ ЗУСТРІЧ, ЯКА ВРЯТУВАЛА ЖИТТЯ

При цьому бабусі спалювали тільки постоли, щоб дати зимі ходу. А коли знімали матраци і витрушували стару солому, дивилися де вона залежалася.

Так дізнавалися про те, які хвороби мучать людину. Спалювали все напевно через очисну силу вогню, який може забрати все погане, що солома ввібрала від людини.

13-е число не найкраще, але його репутацію допоможе згладити нефрит. Якщо ви хочете влаштувати сварку або скандал, потрібно купити собі нефритову черепашку, брошку або кулон, і носити її не знімаючи.

Черепашку вважають символом мудрості і терпіння.

Ще сьогодні не можна зав’язувати знайомства з одруженими чоловіками, з ними нічого не вийде.

Для сімей 13-е число гарне і допомагає зміцнювати шлюбні узи. Так що краще попрацюйте над своєю розважливістю та раціональністю і зберігайте душевний спокій.

Джерело.

facebook