fbpx
життєві історії
Мій батько отримав 25 років тому трикімнатну квартиру у Львові на нас чотирьох: він, мама, я і брат. Батька нестало. Мати захотіла перебратися до нас ближче і продала трикімнатну, щоб купити квартиру на ці гроші. Брат, у якого є ще одна, старіша неприватизована “двушка”, запропонував мамі поселитися там, і вона погодилася. Мама віддала йому всі гроші, він вклав їх усі в іпотеку майбутньої трикімнатної квартири в новобудові

Мій батько отримав 25 років тому трикімнатну квартиру у Львові на нас чотирьох: він, мама, я і брат. Батька нестало.

Нещодавно брат купив собі 2 двокімнатну квартиру, де живе з родиною,  ми з чоловіком і дітьми також живемо у двокімнатній, але це квартира моєї свекрухи.

Мати захотіла перебратися до нас ближче і продала трикімнатну, щоб купити квартиру на ці гроші. Брат, у якого є ще одна, старіша неприватизована “двушка”, запропонував мамі поселитися там, і вона погодилася. Мама віддала йому всі гроші і оселилася в його неприватизованій квартирі.

Трохи пізхніше брат цю квартиру приватизував. Хотіли оформити дарчу на матір, але нібито хтось сказав, що потрібно почекати кілька років для цього. Я у спеціаліста проконсультувалася, і він сказав, що такого закону немає.

Брат вклав усі віддані материнські гроші в іпотеку майбутньої трикімнатної квартири в новобудові. Минуло вже років зо три. Зараз мама дуже нездужає. Про дарчу навіть ніхто не згадує. Всіх все влаштовує. Живемо тихо-мирно. Але в перспективі – у мене взагалі ніякої спадщини. Що робити? Змиритися чи розпочинати суперечки з ріднею?..

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook