Мій чоловік Максим колись добре заробляв і справді всіх балував, одягав, взував. Всю рідню! Мешкаємо в Києві з двома маленькими дітьми на орендованій квартирі. Чоловік мій перед весіллям відремонтував батьківську хату, прилаштував другий поверх, літню кухню. Ремонт капітальний, повністю обставив технікою та меблями. То Уляні потрібний айфон, то допоможіть зуби зробити, речі. Зняла з мене взуття: «Подаруй мені, там, у Києві собі нові купиш!» Просто мати хоче в Карпати з’їздити, або брат, якому 38

Намагаюся розібратися в ситуації, що склалася. Чи то я егоїстка, чи то з ріднею не пощастило.

Вийшла я заміж за Максима у 25 років. Чоловікові було 37. Мешкаємо в Києві з двома маленькими дітьми на орендованій квартирі. Батьки його в іншому місті.

У Максима є старша заміжня сестра Уляна з двома дітьми і брат теж з двома дітьми, але в розлученні, який живе з батьками. Діти його відповідно з мамою.

Чоловік мій перед весіллям відремонтував батьківську хату, прилаштував другий поверх, літню кухню. Ремонт капітальний, повністю обставив технікою та меблями. При тому, що сам мешкає в іншому місті на орендованій квартирі.

Словом, все добре. Він це робив для старших.

Після весілля ми поїхали в столицю. Через 2 роки з’явилася дитина, слідом друга. Квартири влвсної у нас так і нема.

А біда в тому, що його батьки пенсіонери, брат невдаха, зарплата невисока, сестра, будучи заміжня, постійно плачеться і вивуджує гроші. То їй потрібний айфон, то допоможіть зуби зробити, речі хоче купити.

Після весілля Уляна постійно сиділа і співала мені пісні про те, яка у мого чоловіка була колишня наречена хороша, що вона весь час їм купувала дорогі подарунки, чоботи, косметику та їй та мамі. Могла безпардонно зняти з мене взуття і сказати: «Подаруй мені, там, у Києві собі нові купиш!».

Після нашого від’їзду регулярно надсилала мені замовлення купити їй сукню, джинси, чоботи. І казала: «Так скажи моєму братові, щоб грошей дав! Він не відмовить!».

Я спочатку їй купувала, і виконували її прохання. Потім не витримала і трохи «окатила холодним душем».

Так само і з його матір’ю. Вона приїжджає, звичайно за рахунок сина, квитки купую завжди я. То вона лікуватися приїжджає, то вони за дітьми нібито скучила. І щоразу біжить магазинами і купує речей для всієї рідні.

Справа в тому, що мій чоловік колись добре заробляв і справді всіх балував, одягав, взував і так далі. Тоді було своє житло та гарний бізнес.

Зараз картина інакша. Немає такого стабільного прибутку, немає житла. Ось скажіть мені, зараз, коли Максим одружений і у 40 років без власного житла та двома дітьми, чи мають родичі моральне право маніпулювати його добротою, тиснути на жалість та вивужувати собі гроші?

Зверніть увагу – не на ліки, ні на лікування або ще якісь життєві труднощі. Просто мати хоче в Карпати з’їздити, або брат, якому 38 років, теж хоче вдягтися за чужий рахунок, сестра айфончик і бозна ще що! Якщо все розповідатиму, просто втомитеся читати.

Автор: Лідія.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.