fbpx
життєві історії
Мій чоловік має хорошу роботу, отримує тисяч 60-70 гривень зарплати. Але всю зарплату буквально за 10 днів Олег витрачає на машину, на наш заміський будинок, на себе та інше, у мене ж, вибачте, навіть на крем для обличчя і на манікюр грошей немає. Я не працюю, у нас три місяці донечці Мії, але я йому одразу говорила, що робота – не моє. Я молода мама, хочеться виглядати відповідно, а мій гардероб складається з одних джинсів і однієї кофти. На річницю нашого шлюбу Олег подарував брелок для ключів, а вчора прийшов з роботи, накупив собі купу кремів всяких, а мені гель для чищення сантехніки!

Мій чоловік має хорошу роботу, отримує тисяч 60-70 гривень зарплати. Але всю зарплату буквально за 10 днів Олег витрачає на машину, на наш заміський будинок, на себе та інше, у мене ж, вибачте, навіть на крем для обличчя і на манікюр грошей немає.

Я не працюю, бо у нам три місяці дитинці, ми стали щасливими батьками донечки Мії. Але я одразу говорила Олегу, що працювати – це не моє, я хочу бути тільки дружиною і мамою.

Я молода мама, хочеться виглядати відповідно, а мій гардероб складається з одних джинсів і однієї кофти. І ті я купила, коли сама працювала.

Після народження дитинки деякі моє параметри змінилися, є речі, які стали маленькі, а я ходжу в них, дуже не зручно. А на річницю нашого шлюбу Олег подарував брелок для ключів, а вчора прийшов з роботи, накупив собі купу кремів всяких, а мені, уявіть, гель для чищення сантехніки!

Ще добре, якби я нічого не робила, але у мене вдома завжди порядок, готові і сніданок, і обід, і вечеря, випрано завжди, та ще й половину його роботи роблю, обдзвонюю клієнтів Олега, плюс на мені ще маленька дитина.

Читайте також: Чотири роки тому я нарешті, проти маминої волі, вийшла заміж за Діму. Мама була категорично проти, а я була при надії, і чоловік наполягав на шлюбі, сказав що не дозволить дитині народитися поза шлюбом. Моїй мамі це все не подобається. Не подобається, що ми живемо у його батьків, бо вона вважає, що повинні жити окремо; не подобаються, що у нас зі свекрухою прекрасні стосунки – вона вважає що я повинна триматися подалі від “цієї хворої та неврівноваженої жінки”. Але ми з Мартою Василівною порозумілися, і я її вважаю дуже хорошою людиною

Проблема ще в тому, що я не можу висловити своє невдоволення, характер такий у мене смирний. Олег мене запитує, чому я наелектризована й зла зла ходжу, а я слів знайти не можу, або язик сказати не повертається, ніяково мені.

Раніше я просила його на кишенькові витрати, але після численних відмов, я вже не знаю що робити. Олег відмовляє не прямо, а наприклад “ти й так гарна, сидиш вдома, туш для вій тобі не потрібна”, або ще якусь нісенітницю несе, іноді навіть “ну зароби!”

Мені навіть перед мамою соромно, вона, коли до нас приїжджала, косметику мені купила. Це дуже не правильно, адже він заробляє добре, я його дружина, а я нічого дозволити собі не можу!

Підкажіть, як вчинити, дайте якісь добрі поради! Якби не дитина, я б уже думала, щоб піти від Олега, адже зовсім не почуваюся щасливою. Не про такий шлюб я мріяла!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page