fbpx

Мій чоловік, правда, колишній, нещодавно зі щасливим обличчям повідомив мені, що після Великодня вони з новою дівчиною планують подати заяву до РАЦСу. Я ж прекрасно знаю справжню причину цього поспіху, тому ж покликала нашу дочку на серйозну розмову. Як не як, а Євгену вже 55

Мій чоловік, правда, колишній, нещодавно зі щасливим обличчям повідомив мені, що після Великодня вони з новою дівчиною планують подати заяву до РАЦСу. Я ж прекрасно знаю справжню причину цього поспіху, тому ж покликала нашу дочку на серйозну розмову. Як не як, а Євгену вже 55.

Пережити розлучення ніколи не буває легко. Особливо, коли це відбувається після 25 років. Через деякий час я подумала, що все позаду. Але потім мій колишній чоловік Євген оголосив, що одружується. І я знаю справжню причину всього цього, і це не кохання…

Мій чоловік Євген п’ять років тому подав на розлучення. Його причини були зрозумілі, він сказав мені, що більше не любить мене.

– Таке враження, що я тебе зовсім не знаю і не розумію, — додав він тоді. Незважаючи на те, що його слова ранили моє серце, я підписала документи про розлучення.

Він переїхав від мене, і я опинилася одна після двадцяти п’яти років шлюбу. Мене відвідувала лише наша донька Анна. Інакше мені б довелося заново вчитися жити наодинці. Це було важко, але через кілька місяців я звикла до свого нового життя. І я навіть почала насолоджуватися цим.

Я їздила до свої родичів, які живуть в інших областях, зустрічалася з друзями і, нарешті, не обмежувалася тим, чого хотів Євген. Я була така задоволена. Звичайно, я сумувала за Євгеном. Ми були одружені дуже довго, але – це життя.

Я залишила це позаду. Але коли він повідомив мені, що зробив пропозицію якійсь дамочці на Різдво, мене всю перетрусило. Дозвольте пояснити. У Євгена вже півтора року є інша жінка. Маруся, наскільки мені відомо її звати. Вона молодша за нього на двадцять років. Вони познайомилися в якійсь кав’ярні. Більше деталей не знаю, не хотіла розпитувати. Я тільки дізналася, що незабаром після знайомства вона з сином переїхала до нього.

Очевидно, Євгена вона так обкрутила, що він був змушений попросити її вийти за нього заміж. Правда, вона дуже гарна. Я вже не можу змагатися з її стрункою фігурою і молодим обличчям, але я все одно не розумію, що він бачить у ній.

Але я чітко бачу причину, чому ця Маруся цікавиться Євгеном. Він досить успішний бізнесмен. Він володіє кількома магазинами, які приносять гарний дохід, тому живе зовсім не погано. Мені зрозуміло, що Маруся бачить в Євгені головним чином гроші. Ця причина здається мені достатньою.

Я хотіла б піти до Євгена зі своїми підозрами, але я знаю, що він скаже. По суті те саме, що сказала мені Анна, коли я їй довірилася.

– Мамо, я думаю, ти перебільшуєш. Якби ти побачила їх разом, ти б все зрозуміла. Там справжнє кохання, — пояснила вона мені. Мабуть, мені доведеться почекати, поки щось трапиться, щоб відкрити Євгену очі. Я просто сподіваюся, що він має голову на плечах і не засліплений цією кралечкою…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page