fbpx
життєві історії
Мій чоловік служить зараз, і вони зі свекрами хочуть, щоб я сиділа з його дитиною. А як же я? Я хочу свою нормальну сім’ю. Ну й що, що він 100 тисяч гривень заробляє. Я буваю у вихідні тільки у парку та на атракціонах

Мій чоловік служить зараз, і вони зі свекрами хочуть, щоб я сиділа з його дитиною. А як же я? Я хочу свою нормальну сім’ю.

Ну й що, що він 100 тисяч гривень заробляє, це не означає, що я маю як овечка з умім погоджуватися, я й сама працюю і забезпечую себе.

Розповім про свою ситуацію, бо не знаю, що робити. Ми з Дімою одружилися два роки тому. Дмитро вважає, що в нас цілком нормальна родина. Але я з ним не погоджуюся. І ось чому.

Дмитро має дитину від першого шлюбу. Артурчику шість років. Ми з ним добре ладнаємо. Я взагалі дуже люблю дітей і вмію знаходити з ними спільну мову.

Так було спочатку. Але останнім часом ставлення до мене Дмитра, його батьків та його сина почали мене дуже напружувати.

Малий почав мене називати мамою чомусь. Хоча Діма брав його до війни до нас лише двічі на тиждень і хлопчик має рідну маму. Але він поводиться так, начебто саме я його рідна мама.

Зараз мій чоловік служить в ЗСУ, але оскільки ми живемо зі свекрами. то вони продовжують брати Артура до нас на вихідні.

Діма вимагає від мене, щоб я доглядала Артура як рідного сина. Цього ж хочуть від мене і батьки Діми. Я намагалася їм усім пояснити, що хлопчик має рідну матір, але вони мене не чують. Вони просто перетворили мене на служницю і няньку.

Останнім часом, мабуть тому що тато далеко і він його бачить лиш по телефону, малий став поводитися дуже погано. Він навіть почав на мене кричати. Діма й свекри жодного разу не зробили хлопчикучерез це зауваження.

Мені дуже не подобається все, що відбувається. Я на вихідних хочу приділити час собі, спілкуванню з подругами, але зі мною завжди Артур. Я буваю у вихідні тільки у парку та на атракціонах з Артуром.

Я навіть не знаю, що буде, якщо я народжу нашу мпільну з Дімою дитину. Зараз я всі сили витрачаю на чужу дитину.

Якщо так триватиме, то де я братиму сили і час на свою дитину? Вже зараз свекри переклали сі домашні справи на мене. Далі буде лише гірше. Так, ми активно збираємо на своє житло, але ситуацію з дитиною чоловіка від першого шлюбу це не змінить, Артур все рівно буде практично жити з нами.

Що мені робити та як змінити ситуацію, я просто не знаю. Але таке життя мене не влаштовує все більше.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page