fbpx
життєві історії
Мій чоловік Тимофій зараз служить в іншому місті, а там живе моя давня шкільна подруга. Від неї я й дізналася, що у нього є інша, місцева. Думала: прощу, повернеться і забуде її. Але тепер я знаю, що вона при надії, а Тимофій мені ось що запропонував

Мій чоловік Тимофій зараз служить в іншому місті, а там живе моя давня шкільна подруга. Від неї я й дізналася, що у нього є інша, місцева.

Думала: прощу, він повернеться і забуде її. Адже у нас родина , двоє діток.

Але тепер я знаю, що вона при надії, мені про це повідомила та ж сама подруга, вона просто якраз в лікарні працює, а та на облік вже стала.

І що робити?

Я сказала Тимофію по телефону, що все знаю, а він і не відмовлявся.А потім він приголомшив мене заявою, що ні її, ні мене втрачати не хоче. Сказав, що, якщо я від нього піду, він зрозуміє і підтримуватиме мене, але буде радий, якщо я все зрозумію і залишу так, як є. Але як? Погодитися і змиритися. що він буде жити на дві родини?

Тимофія я втрачати не хочу, бо люблю його і мені дорога наша родина, але й жити у такому трикутнику теж бажання немає. Тримаюсь з останніх сил, а як далі?

Мені 38 років, чоловіку виповниться наступного тижня 45. Та друга молодша за нього на 19 років. Віддати його їй? Але він завжди ставився до мене і дітей добре. Якщо я піду, то він може і одружиться з тією жінкою, адже у них буде спільна дитина. А я не можу так вчинити з доброї волі – тихо змиритися.

Порадьте хоч щось.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.