fbpx
життєві історії
Мій чоловік надумав подарувати на весілля дочці від попереднього шлюбу будинок, в який ми вклали всі свої сили. Я не здавалася, і до останнього намагалася його переконати в протилежному. В день святкування я одягла найкращу сукню і зробила яскравий макіяж. І ось настав той момент, де всі вручали подарунки. Василь постав перед дочкою і зятем в дуже щасливому образі. А я стояла поруч і не дихала

Мій чоловік надумав подарувати на весілля дочці від попереднього шлюбу будинок, в який ми вклали всі свої сили. Я не здавалася, і до останнього намагалася його переконати в протилежному. В день святкування я одягла найкращу сукню і зробила яскравий макіяж. І ось настав той момент, де всі вручали подарунки. Василь постав перед дочкою і зятем в дуже щасливому образі. А я стояла поруч і не дихала.

Дочка Василя від першої дружини, Ольга, зібралася виходити заміж. Урочистість мала бути шикарною.

Друга дружина, Тамара хотіла постати у таке свято у всій своїй красі. Втім, урочистість відбулася б і без неї. Вона не була близька зі своєю падчеркою. Але вже купила собі розкішну сукню та була готова зачарувати всіх довкола.

Коли Василь вперше зустрів Тамару, у неї була трирічна дочка, жодної освіти та заощаджень. Але за ці роки вона отримала диплом, стала займатися бізнесом разом із чоловіком, навчилася керувати автомобілем та завоювала авторитет суворої та вимогливої ​​ділової жінки.

Спільних дітей вони не мали. Пара була зайнята бізнесом, мандрівками, будівництвом будинку. Хоча Тамара мріяла подарувати дитину своєму чоловікові.

За вечерею Василь повідомив дружині, що вирішив подарувати дочці новий будинок, який вони нещодавно збудували. Тамарі не сподобалася ідея і те, що чоловік не став радитися з нею, а просто поставив перед фактом. Подружжя посперечалося і не розмовляло.

Мама Тамари стала на бік зятя. Жінка була впевнена, що він має право розпоряджатися своїм майном, як йому заманеться. Але Тамара вже мала свій план: вона хотіла переїхати в новий будинок, привести на світ дитинку, а цей продати, щоб оплатити своїй дочці навчання і купити однокімнатну квартиру.

Тамара вирішила не йти на весілля. Мама намагалася переконати її, але зрозуміла, що втручатися марно. Тамара не втрачала надію, що чоловік схаменеться і подарує дочці щось інше. Але чоловік не збирався міняти своє рішення. За кілька днів подружжя помирилося. Але подарунок на весілля більше не обговорювали.

На весіллі Тамара мала вперше зустрітися з першою дружиною свого чоловіка, Орисею. Вона виявилася спокійною, милою та привітною жінкою.

Тамара була впевнена в собі, задоволена своїм вбранням та зовнішнім виглядом. Вона більше була зайнята тим, щоб насолоджуватися своїм відображенням у дзеркалі, ніж спілкуванням із гостями. Багатьох вона навіть не знала.

Василь весь час супроводжував Олю та зятя, спілкувався зі сватами, а під час вручення подарунків заявив, що дарує молодятам нещодавно збудований величезний будинок.

Тамара була здивована, але щосили намагалася зберігати усмішку на обличчі, щоб не здатися злою і неприємною мачухою. Жінка вирішила підняти настрій за допомогою “червоненького”. Василь мовчки поглядав на неї. Перший раз за всі десять років їхнього сімейного життя він вчинив так, як вирішив сам. “Нехай вона упокориться, це моє рішення. Вона і так нічого не потребує”. – міркував чоловік.

У результаті Тамара веселилася весь вечір, розмовляла з гостями, співала та танцювала. Поговорила вона навіть із Орисею. А Оля звернулася до неї за допомогою у проведенні весільного конкурсу. Василю було приємно, що дружина змогла стати частиною урочистостей.

Вранці після весілля Тамара мала поганий настрій. Нова сукня вчора була зіпсована, голова розколювалася, заповітний будинок подарований Олі. Все складалося не так, як хотілося. Але тут зненацька до них приїхали молодята. Тамарі не сподобалося, що вони не попередили про візит наперед. Оля від щастя просто сяяла.

– Тату, цей будиночок просто створений для нас. Ми дещо переробимо, але в загальному, він чудовий.

Тамару щастя Ольги дуже засмутило, і вже ввечері вона хотіла показати чоловіку своє невдоволення.

– Цим будинком могла б тішитись і моя дочка, але ти зробив по своєму!

– Якщо тобі щось не подобається, я тебе не тримаю, – відповів Василь. Тамара ж жінка горда, зібрала деякі речі в чемодан і вийшла у двір. Вона була впевнена, що чоловік побіжить за нею, але цього не сталося…

Вони таки розбіглися, і правильно зробили!

Фото ілюстративне