fbpx
життєві історії
Мій чоловік вирішив того дня з’їздити на риболовлю, а Віка, наша подруга, сказала, що їде до родичів на дачу. Я й подумати не могла, що між ними якийсь зв’язок. Десь через дві години мені зателефонував Сергій, чоловік Віки, і повідомив, що бачив “голубків” на автобусній зупинці. Як виявилось, вони все це спланували, щоб закрутити усім голови. Сергій чекати не став. – Я горбатитись на таку дружину, і невідомо чи мого сина – не буду

Мій чоловік вирішив того дня з’їздити на риболовлю, а Віка, наша подруга, сказала, що їде до родичів на дачу. Я й подумати не могла, що між ними якийсь зв’язок. Десь через дві години мені зателефонував Сергій, чоловік Віки, і повідомив, що бачив “голубків” на автобусній зупинці. Як виявилось, вони все це спланували, щоб закрутити усім голови. Сергій чекати не став. – Я горбатитись на таку дружину, і невідомо чи мого сина – не буду.

Ми давно товаришуємо з родиною Сергія та Вікторією. Вони відгуляли весілля трохи раніше за нас. На нашому весіллі Віка сказала, що чекає дитину.

Після появи маляти на світ ми з ними бачилися нечасто. Адже потрібно багато часу та уваги приділяти немовлятку. Через кілька місяців Віка стала часто виходити на подвір’я з коляскою. Мій чоловік на всіх парах під будь-яким приводом вибігав на вулицю, щоб провести час разом з ними. Мене цей факт насторожив.

Варто сказати, що Сергій, чоловік Вікторії, дома буває рідко. Він працює за трьох, щоб забезпечити сім’ю. Мій Василь навпаки, часто буває вдома і завжди радий допомогти їм. З цього все почалося: Віка попросила то одне, те інше…

Коли я зголосилася піти з ним до Віки додому, то Василь був не дуже задоволений. За весь час він не промовив жодного слова, всіляко даючи мені зрозуміти, що я третій зайвий. Вдома я влаштувала “бурю” з цього приводу. А чоловік здивовано став у відповідь мені говорити, що друзям треба завжди допомагати. Сергій постійно на роботі, а Віка сама вдома. Як він їх може кинути у скрутну хвилину.

Точкою кипіння для мене стало, коли чоловік поїхав порибалити з другом, а “Віка вирушила до родичів у заміський будинок.”

Сергій мені зателефонував і сказав, що бачив Василя з Вікою на зупинці.

Він їхав зустрічною смугою. Не встиг він розвернутися, як вони сіли у маршрутку та поїхали. Сергій людина з принципами. Він такий обман терпіти не став. Сказав, що негайно подасть на розлучення. Він не хоче працювати до останнього поту на невдячну дружину та незрозуміло чийого сина.

Я поки не знаю, як мені жити далі. Стати матір’ю мені не виходить. Якби Боженька подував нам дитятко, чоловік покинув би все і повернувся до родини. А так моєму чоловікові цікавіше з Вікою, ніж зі мною. Думаю, що нашій родині настав кінець. Більше він не захоче жити зі мною.

Друзі, а що б зробили на моєму місці ви?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!