fbpx
життєві історії
Мій хлопець розповів мені, що його друг, хлопець моєї найближчої подруги, її зраджує. І я тепер почуваюся винною, що мовчу, не говорю Оксанці. Так, це не правильно, але я не хочу, щоб їй було неприємно. Справа йшла до весілля

Мій хлопець розповів мені, що його друг, хлопець моєї найближчої подруги, її зраджує. І я тепер почуваюся винною, що мовчу, не говорю Оксанці. Так, це не правильно, але я не хочу, щоб їй було неприємно!

Ми з подругою оксаною одночасно познайомилися з двома хлопцями, гуляючи в міському парку. Виявилося, що вони теж дружать з дитинства і живуть в одному будинку.

У мене зі своїм хлопцем Максом відразу встановилися дружні і довірчі відносини, ми намагаємося весь вільний час проводити разом. А ось хлопець подруги часто говорить, що зайнятий і їй доводиться або гуляти самій. або з нами.

Мені не іншим разом не дуже хочеться, щоб подруга була завжди поруч, адже побути удвох з хлопцем набагато цікавіше, але Оксана сподівається, що до нас приєднається і її хлопець, тому що друзі звикли бути разом. Я якось сказала максиму, що він міг би вплинути на друга, але він мені відповів, що Тарас ще не розібрався у своїх почуттях до моєї подруги, тому що ніяк не може забути колишню дівчину.

Виявилося, що там справа йшла до весілля, але з якоїсь причини вони сильно посварилися, і він сподівається помиритися з нею. Чи є у неї вже інший хлопець, я не знаю, але вони періодично зустрічаються, з’ясовують стосунки і тому він  не приходить до моєї подруги на побачення.

Я сказала, що це нечесно і потрібно про все розповісти подрузі, але мій хлопець категорично заборонив втручатися не в свої справи, тим більше він хвилюється, що я його підставлю, і Тарас дізнається, хто його видав.

Якщо правда випливе, подруга покине Тараса, і дружба між хлопцями дасть тріщину. Я це і сама розумію, але не можу зрадити і свою подругу, яка не заслуговує такого ставлення до себе. А якщо вона дізнається, що мені все було відомо, і я їй не розповіла, що тоді?

Я потрапила в таку ситуацію, що всюди буду винуватою. Ось і доводиться мовчати, спостерігати, як при рідкісних зустрічах друг мого хлопця морочить їй голову, а вона щаслива вже тим, що він прийшов.

Мені важко це бачити, думаю, краще б я не знала нічого, і навіщо тільки Максим мені все розповів, теж мені друг називається. Може, хотів показати, що він не такий, він порядний, але друзі так не роблять. Іноді думаю, що ми одне одного варті: він видав таємницю свого друга, а я своїм мовчанням зраджую подругу. Відчуваю свою провину перед Оксаною, але і хлопця не хочу втратити. Що робити, як мені вчинити?

Автор: Аня

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook