fbpx
життєві історії
Мій Олег світився від звістки, що вдруге стане батьком. Боженька подарував нам синочка, якого ми назвали Богданчиком. І все б нічого, та до року часу не стало батьків Олега, важка недуга забрала їх. Важко ми перенесли цю втрату, та життя продовжувалось і ми мали для кого жити. Не встигли ми оговтатись від цієї ситуації, як почалось повномасштабне. – Хто, як не я!, –  сказав Олег… Тепер він оберігає нас з небес – наш Герой!

Іноді буває так, що ти і не знаєш, що чекає тебе за поворотом на шляху твого життя.

З чоловіком ми побрались коли нам було вже за двадцять. В нас були великі і щирі почуття, які ми намагалися пронести крізь все своє життя.

Своє гніздечко ми вили разом з батьками Олега, так звати мого коханого.

Так, не буду приховувати, було напочатку важко, адже батьки Олега вперше мали такий досвід, та з плином часу ми призвичаїлися один до одного, знаходили компроміси.

Одним словом, жалітись не буду, було різне та з моїм Олегом я готова була піти на край світу, як мене покличе з собою.

Він завжди був моєю підтримкою і розрадою, поряд з ним я була впевнена в завтрішньому дні, а відтак і в безпеці за своє майбутнє.

Згодом в нас народилась донечка, назвали ми її Любочкою, чоловік дуже любив її, для нього ми були найбільшим скарбом у житті, як часто Олег говорив мені про це.

Звісно, ми хотіли з Олегом ще діток, та все не виходило у нас, ми змирилися, і дякували Богу за нашу донечку Любочку. Та коли наша Любочка навчалась вже в дев’ятому класі, я дізналась що ношу малюка під серцем.

Скільки щастя було тоді у наших очах. Раділа і Любочка, що в неї буде братик чи сестричка. Раділа тоді за нас уся родина, а мій Олег дякував Богу, що вдруге зможе стати батьком.

Через дев’ять місяців в нас народився синочок, якого ми назвали Богданчиком, адже він був посланий нам від Бога.

І все б нічого, та до року часу не стало батьків Олега, важка недуга забрала їх від нас.

Важко ми перенесли цю втрату, та життя продовжувалось і ми маємо для кого жити далі. Не встигли ми оговтатись від цієї ситуації, як в наше життя ввірвався день “двадцять четвертого лютого”.

Читайте також: Останній раз свекруха в п’ятницю перед Спасом до нас приїжджала. Як тільки поріг переступила, почала оглядати, як, що і де лежить, бо може “криво”. Клітчасту сумку як виставила на столі, я ледь не впала. Все готове, від холодця в слоїчку, до голубців накручених. Я з одного боку зраділа, що пару днів не прийдеться біля плити стояти, а з іншого, в мене що – “дві ліві”? Але мирилась з Вірою Іванівною я до того часу, поки вона в шафу з перевіркою не залізла

Мій Олег відразу сказав мені, що я маю бути сильною, адже він вірить в мене.

– Оксано я відчуваю, що це мій обов’язок захищати вас, не можу я залишитись осторонь цих подій.

А на прощання лише пообіцяв, що скоро повернеться і щоб я довірилась йому, як завжди. Він міцно обійняв свою сім’ю, щасливий батько і чоловік, пішов оберігати наш спокій, а відтак і наше майбутнє.

Через три місяці мого коханого не стало, як мені жити далі, я не знаю.

Так моє серце рвалось туди, на небо, до мого коханого, та з іншого боку я розуміла, що маю залишитись тут, зі своїми діточками.

Дай Бог нам усім якнайшвидшої Перемоги. А всі матерям, дружинам, дітям, які втратили своїх Героїв – неймовірної витримки пережити все це…

Все буде Україна!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page