fbpx

Мій рідний брат, людина заможна. Коли ми з дружиною вирішили поміняти квартиру на просторішу, Павло нам з цим допоміг. Але дружина вважає, що навіть на рідних людях він нажився. Я не став з нею сперечатися, хоча доля правди в цьому є

Я завжди любив і люблю до сьогоднішнього дня свого молодшого брата Павла і пишаюся ним. Я не очікував, що в нього так добре все вийде в бізнесі і він стане доволі успішним бізнесменом. Саме через це ми з часом перестали розуміти один одного.

Мій брат Павло мав багаторічний досвід роботи з нерухомістю. Згодом він спробував вести бізнес і незабаром знайшов роботу своєї мрії. Він став дуже заможнім.

Я справді пишався його досягненнями, хоча через це ми стали геть чужими людьми. У дитинстві я опікувався Павлом.

Я оберігав його від старших дітей, допомагав йому з навчанням і завжди за нього заступався, хоча в підлітковому віці у нього був досить важкий період.

У якийсь момент батьки навіть думали, що він може не закінчити навчання. Але потім Павло все зрозумів, став студентом університету, а потім влаштувався на роботу.

Дівчата відійшли вбік, його цікавило лише те, як вміло стати багатим. Павло, як мало хто, розумівся в нерухомості. Він допоміг мені знайти квартиру, де я зараз живу з родиною. Я пишався Павлом, і коли він починав свій бізнес, тримав за нього кулаки.

Я пам’ятаю, як він сказав мені, що уклав величезну угоду. Сума, яку він отримав, довго не поміщалася в моїй уяві. Я підозрював, що він унікальна людина, яка піде своїм шляхом і одного разу досягне всього, що задумав.

Тоді я просто спостерігав, як він стає успішнішим. І як ми потихеньку перестаємо розуміти один одного. Наші пріоритети також розійшлися в тому, що я поступово збільшував сім’ю, а Павло – майно.

В нього була квартира в центрі міста, дві дорогі автівки, двоповерхова дача. Кожне свято він відвідував нас з іншою красунею і завжди виглядав дуже щасливим.

Наші діти особливо люблять дядька Павла, бо він купує їм на дні народження подарунки, на які у нас з дружиною грошей точно не було.

Ми з дружиною задумали продати двокімнатну квартиру і купити більшу, щоб було вільніше з дітьми. Павло допомагав, але все рівно все робив, хоч і з найменшою вигодою, для себе. Він не втрачав можливості заробити навіть на рідних людях.

Моя дружина розсердилася і сказала, що він став скнарою. Мабуть, вона уявляла, що Павло просто зі своєї кишені витягне і докладе нам суму, якої бракувало.

Я не хотів з нею сперечатися, Павло мені все одно подобався, хоч наші дороги, мабуть, вже давно почали розходитися. Якось він повів мене на грандіозну вечірку до своїх друзів.

Це було щось схоже, як зараз роблять святкування блогери – з шиком і по-багатому.

Я ніколи в житті не бачив і не смакував таких наїдків. Столи гнулися, в прямому сенсі, від чорної ікри і різних морських і не тільки продуктів.

Можливо, він хотів мене засліпити, але я не дуже оцінив його спосіб розважитися.

Я з нетерпінням чекав повернення додому до дружини та дітей. І мені було шкода, що Павло, мабуть, не збирався нічого міняти в своєму житті.

Було б куди приємніше бачити його дружиною і дітьми. У брата вже стільки роботи і нерухомості, що ми майже не бачимося. Але я досі пишаюся ним.

Водночас я завжди задаюся питанням, як би було, якби він жив десь неподалік, мав звичайну роботу, і ми могли б час від часу сходити в звичайнісіньку кав’ярню та побалакати про все на світі.

Я, як брат, був би набагато щасливіший. Сподіваюся, колись Павло теж зустріне симпатичну жінку. До слова, він вже був одружений на одній красуні, але через пів року ми дізналися, що він розлучився.

На їх помпезному весіллі я ледве встиг привітатися з дружиною, важко сказати, яка вона була. Я, якщо чесно, навіть не знаю, який Павло.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page