fbpx
життєві історії
Мій старший брат Костянтин зовсім не сповна розуму. Закохався по листуванню в дівчину, яка відбуває термін. При чому – третій. Справа ось у чому. Він старший за мене на 6 років. Дорожче за нього у мене немає і не буде. Але так вийшло, що його колишня наречена пішла до мене. А тепер – ось це. Як поставити йому голову на місце і вправити мізки?

Мій старший брат Костянтин зовсім не сповна розуму. Закохався по листуванню в дівчину, яка відбуває термін. При чому – третій. Можете не вірити, сміятися і відпускати жарти, право ваше. Але це дійсно так.

Справа ось у чому. Він старший за мене на 6 років. Дорожче за нього у мене немає і не буде.

Але так вийшло, що його колишня наречена пішла до мене, ми закохалися одне в одного і зізналися йому в цьому.

Він сумував, 2 роки жив самітником, потім зустрічався з однією дуже дивною особою.

Вона витягувала з нього гроші (а він людина дуже заможна), крутила ним, як хотіла, а сама збирала на курортний роман з іноземцем. Він, дурень, закоханий був по вуха, на які вона вішала тонни локшини. Потім вона обікрала його, забрала кредитки з pin кодами і звалила в Туніс.

Я його багато разів намагався знайомити з порядними і чесними дівчатами. Нуль реакції. І ось недавно побачив його зовсім іншим. Помолодшав, став гладко голитися, навіть не гладко, а фанатично, носить елегатниі костюми і не обходиться без дорогих парфумів. Змінив авто, став схожий на доглянутого європейського джентельмена.

Якось ми розговорилися. Він зізнався, що закоханий по листуванню в ідеальну, на його погляд, дівчину.

Мені стало цікаво, що за красуня підкорила його серце. Коли дізнався, мало не знепритомнів. Вона відбуває термін. Вже третій термін! Краде з дитинства, відбувала покарання за грабіж і збут наркотиків. Ну як людина такого високого рангу, як мій брат, мігла влізти в смітник? Я не розумію.

Він пише клопотання про умовне дострокове звільнення і всі розмови зводяться тільки до неї. Планує з нею сім’ю, дітей, хоче дати їй шанс на нормальне життя. Знайшов наречену на звалищі…

Я боюся за нього. Він збожеволів на ній. Я знайшов її сторінку в соцмережі, попросив відстати від Костянтина, на що вона у відповідь випалила: “Тебе з піонерським галстуком на горлі не знаходили? Я можу посилання дати на ритуальне бюро. Там ціни адекватні”.

І з цим моральним дном він збирається жити. Я, звичайно, розумію, красуня (а це дійсно так), дах поїхав, але як поставити йому голову на місце і вправити мізки? У нього ж майбутнього з цією не буде, хіба що передачки тягати і через соцмережі в любові освідчуватися…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, polit

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook