fbpx

Мій син давно живе в Лондоні, приїздив і раніше не часто, а зараз і зовсім не їде, зрозуміло, чому. А я надумала ремонт у хаті цієї весни все ж робити невеликий до Великодня. Тому й попросила в Андрія. Перевів 100 000 гривень

Мій син давно живе в Лондоні, приїздив і раніше не часто, а зараз і зовсім не їде, зрозуміло, чому. А я надумала ремонт у хаті цієї весни все ж робити невеликий, тому й попросила в Андрія грошей. Я навіть не очікувала, що буде саме так!

Багато років тому Андрій поїхав із рідного селища на заробітки в Англію і з того часу зовсім не часто бувавв дома, раз на кілька років. В Лондоні син одружився з дівчиною, яка теж з України, але виросла вже там. За цей час він встиг стати батьком чудових дітей. Я рада, що все у нього склалося добре в житті.

А я цієї весни нарешті зважилася на невеликий ремонт у будинку. У цьому мені допомагав сусід. Плату брати відмовився. Тільки обурювався, що мій син ніяк не бере участі в моєму житті.

– Це скільки його вже не було вдома? 20 років?

– Ні що ти. Тільки 17, – відповіла я сусідові.

– А чого матері не допомагає зі свого Лондона?

– Ой, ти хоч уявляєш, як йому там непросто? Та ще й сім’ю утримувати. Андрій працює багато. Спершу йому ніколи не було. А потім маленькі дітки з’явилися. Добре, що телефоном їх бачити можу.

Але мої знайомі й сусіди продовжували думати, що син просто не хоче допомагати мені, як і відвідувати.

Андрій справді неодноразово обіцявся приїхати на свята. І щоразу я зустрічала Новий рік чи свій день народження у компанії сусіда чи на самоті. То робота у сина, то дітей неможливо було вивезти.

І ось я надумала з цим ремонтом, а Петро, сусід, все наполягає, щоб до сина звернулася.

Тому я й розповіла синові про ремонт та приготування, які вже встигла зробити. І попросила грошей, щоб віддячити сусідові за допомогу, та й самій щось добре собі купити. Совість Андрію не дозволила відмовити  – перевів 100 000 гривень.

Тож цей Великдень точно проведу не на самоті. Петро з радістю погодився допомогти мені і скласти компанію, сходимо в храм, приготуємо кролика. Маю ще й гарний телевізор. життя триває, весна, он як гарно навкруги!

А син у мене – найкращий, хто б там що не казав. І якщо на те буде Божа ласка – то ще обов’язково побачимося!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page