fbpx
життєві історії
Мій син працює без жодного вихідного, оскільки недавно вони з Миросею стали батьками другої дитини. Те, що я на відміну від іншої бабусі, була проти другої дитини, навіть заперечувати не стану. Мало того, що всі гроші йдуть в сім’ю, а мені Богдан вже ні копійки не дає, так невістка ще й заставляє його після роботи дві години з коляскою по парку гуляти. Як на мене, це неподобство. Де тільки дивиться її мама. Чому таке допускає

Мій син працює без жодного вихідного, оскільки недавно вони з Миросею стали батьками другої дитини. Те, що я на відміну від іншої бабусі, була проти другої дитини, навіть заперечувати не стану. Мало того, що всі гроші йдуть в сім’ю, а мені Богдан вже ні копійки не дає, так невістка ще й заставляє його після роботи дві години з коляскою по парку гуляти. Як на мене, це неподобство. Де тільки дивиться її мама. Чому таке допускає.

У Мирослави та Богдана двоє діток. Вони одружилися сім років тому. Живуть у квартирі дружини, яка їй дісталася від бабусі. До цього мешкали на орендованій квартирі.

Мирослава сидить у декреті, тож фінансове забезпечення сім’ї повністю на чоловікові.

Якщо перша декретна відпустка здавалася для дівчини казкою, то друга — повною протилежністю. Дитину вони планували, тим більше живуть вже в своїй квартирі. Мама Мирослави зраділа поповненню в молодій сім’ї, а от свекруха закотила очі.

Тамара Степанівна вийшла на пенсію та звільнилася з роботи. З того часу син їй регулярно допомагав з фінансами, але з появою другої дитини халява закінчилася. Тепер свекруха у всьому звинувачує невістку та онуків. Вона спеціально провокує “бурю” між подружжям.

Нещодавно вона взагалі сказала Богдану, що його дружина геть знахабніла. Мовляв, вона його просто використовує. Вона сидить і насолоджується життям, а Богдан працює без жодного вихідного дня. Коли він приходить додому, дружина його надвір з дитиною відправляє і гуляти в парку заставляє.

Такі розмови не минули даремно. Тепер Богдан взагалі не хоче займатися дитиною та допомагати дружині по господарству. Він навіть у магазин відмовляється сходити. Адже дружина цілий день дома сидить, хай і займається справами.

Подружжя почало часто сперечатися і дорікати одне одному. Кілька разів чоловік грюкав дверима і йшов до матері з ночівлею. Щоправда, він швидко відтанув, повернувся додому, вибачився.

Додому Богдан повертається від мами з порожніми кишенями – мама все до копійки забирає. Чи то ремонт їй робить, чи то пальто нове купує. Молода сім’я через це живе на копійки. Мирося сердиться на чоловіка, через таке його відношення.

Свекруха спілкуватися з невісткою не хоче і всіляко її ігнорує.

Мирослава збирається подавати на розлучення та на аліменти, втомилася від цього свавілля.

А що б ви порадили Мирославі в її ситуації? Чекати що щось зміниться, чи розлучатися і не думати?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!