fbpx
життєві історії
Мій син ще до 24 виїхав на заробітки в Ізраїль. Я розумію, троє дітей, будівництво будинку, молода дружина – треба багато грошей. Я допомагала Наталі з онуками, а коли минув рік, вирішила невістка до нього поїхати. Вона також з будівництвом зв’язана – маляр штукатур. Відпустила, хоча важко мені. І ось вже який місяць вона там. Повертатися поки не планує, а троє дітей на мені

Мій син ще до 24 виїхав на заробітки в Ізраїль. Я розумію, троє дітей, будівництво будинку, молода дружина – треба багато грошей. Я допомагала Наталі з онуками, а коли минув рік, вирішила невістка до нього поїхати. Вона також з будівництвом зв’язана – маляр штукатур. Відпустила, хоча важко мені. І ось вже який місяць вона там. Повертатися поки не планує, а троє дітей на мені.

Мій син все своє життя на тих заробітках. Вони з дружиною будуються в селі, тому гроші потрібно. Окрім всього в них з Наталкою троє дітей, яких треба одягати, годувати і доглядати.

До повномасштабного вторгнення наш син працював в Ізраїлі на будові. Невістка в мене також в будівельній сфері, вона маляр штукатур, але Наталя була в цей час з дітьми.

Я живу неподалік від дітей, тому часто допомагала Наталі, чи онуків завести на гуртки, чи забрати зі школи.

Але коли минув рік з повномасштабного, Наталя надумала їхати до чоловіка, бо і він і вона – скучили.

Син попросив побути з дітьми. Я погодилася, а що робити, треба їм допомагати.

Чоловік мій дома залишився, а я перевезла деякі речі і стала жити з онуками в їх квартирі.

І ось вже який місяць Наталя не повертається. Все мене тішать, що зароблять разом багато грошей, що роботи там зараз багато.

Читайте також: Ми з чоловіком не маємо права щось в хаті зробити, бо всі гроші свекруха складає на квартиру для молодшого сина. Всі сусіди дивуються, як тільки в мене сил хватає. А недавно подруга запросила мене до себе на “каву”. Я з радістю пішла, ми гарно посиділи, поговорили. Та коли повернулась додому, то було “і співане, і читане” від Галини Василівни: “Як ти так пішла, нічого не сказала, а корова не доєна, а кролі не годовані”

Я все розумію, але чоловік мій вже злиться. Каже, що мене найняли безкоштовною нянькою.

Онуки ще не дорослі, за ними треба доглядати, а я вже не маю сил…

Я розумію, що сину зараз не варто повертатися, але невістка б мама трохи совість…

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page