fbpx
життєві історії
Мій син вже в такому віці, що пора одружуватися. Я хочу, ще поки молода, з внуками поняньчитись. Та йому не до женячки, він весь час на городах пропадає. Якось я познайомила його з дочкою своєї співробітниці. Так він пару разів з нею позустрічався, а потім заявив, що її крім грошей нічого більше не цікавить. Павлу вже тридцятка на носі, а як його затягти до РАЦСу, я не знаю

Свого Павлика ми виховували вдвох з моєю мамою Ніною Михайлівною. Мій чоловік, батько Павла, через недугу рано відійшов у вічність.

Живемо ми у місті і маємо дачу у селі, яка нам дісталась від батьків чоловіка. Мама моя викладач фізики, ну а я по професії хімік. Наш Павло завжди мав гарні оцінки за знання, адже ми цьому присвячували основну увагу.

Згодом син пішов вчитись в університет, де працювала на той час моя мама, з відзнакою його закінчив і влаштувався на роботу при університеті.

Змалечку наш Павло захоплювався рослинами, в нас на балконі любив вирощувати різні розсади. Згодом нам з мамою заявив, що хоче на дачі вирощувати Лохину і Жимолості, мало не на всі гроші накупив розсади і засадив два добрячих поля.

Тепер вже кожні вихідні він там, я часто їздила йому допомагати, адже роботи там немало, та коли збере урожай то пороздає по знайомих і толку з цього захоплення.

Хоч грошей нам на все вистарчає, але для чого тоді нам працювати, як з цього нема прибутку.

Але Павло в мене такий впертий, що задумав то його не переконати.

Мій син вже в такому віці, що пора одружуватися, я хочу, ще поки молода, з внуками поняньчитись. Та йому не до женячки, він весь час на городах пропадає.

Читайте також: Ні брат, ні сестра, яка вже давно живе в Польщі, зі мною не спілкуються. Всьому виною старенький будиночок, який перейшов мені у спадок від бабусі. Мама з татом знають всю правду, але не хочуть йти проти когось із дітей. Коли прийшлося оплачувати прощальну церемонію, ніхто навіть не спитав, чи є в мене гроші, мені було за них соромно. А згодом спільні знайомі мені переказали слова сестри. “Вона над бабусею добряче попрацювала, щоб забрати все собі!”

Якось я познайомила його з дочкою своєї співробітниці, так він пару разів з нею позустрічався, а потім заявив мені, що її крім грошей нічого більше не цікавить.

Сину вже тридцятка на носі, а як його заставити женитись, я не знаю.

Можливо ви мені щось порадити, як мені допомогти сину створити свою сім’ю?

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page