fbpx

Мій Юлій оженився всього півроку тому. Живуть молоді окремо, у квартирі невістки, їй подарували батьки. Ми всі мешкаємо в Рівному. Я її не просто так не люблю, це ж треба – не хоче й не буде вона готувати для мого синочка. кілька разів на тиждень у них буваю з судочками з моїми стравами. Минулих вихідних приходжу, відчиняю холодильник! А Юлік мовчить

Мій Юлій оженився всього півроку тому. Йому 26 років. Живуть молоді окремо, у квартирі невістки, їй подарували батьки. Ми всі мешкаємо в Рівному.

Відразу скажу, що я не з тих свекрух, що недолюблюють невісток без причини. Дівчинка Улянка хороша, із благополучної родини юристів, і сама навчається на юридичному, цього року закінчує навчання.

Але мені не подобається, що вона не дбає про сина! Так і каже відверто, що не любить і не хоче готувати дома, що зараз все можна готове купити або напівфабрикати.

Раніше, коли син жив удома, я постійно стежила, щоби він добре харчувався. Невісточку попереджала і не раз, щоб готувала йому нормальну їжу, домашню й свіжу. Вона посміхається, киває, та нічого не робить.

Я намагаюся сильно до них не нав’язуватися, але кілька разів на тиждень у них буваю з судочками з моїми стравами. Приходжу, бачу, коробки пусті від суші чи піци стоять. Вони кажуть, замовляли вчора, приходили друзі.

Минулих вихідних приходжу, відчиняю холодильник, а там ковбаса, консервована квасоля, кетчуп. салатний майонез і все! Ні фруктів, ні йогуртів, ні яєць – нічого. Сама приносила їм кролятину домашню, просила, щоб Уляна зварила суп. Так цей кролик досі у морозилці у них лежить.

Я розумію, що вона ще молода, може багато ще не розуміє, але я в її віці вже про двох маленьких дітей дбала, а в неї ще вітер у голові. Я кажу їй: «Якщо ти не встигаєш, зайнята, давай я прийду і приготую, але отримую категоричну відмову.

А Юлік мовчить, наче йому таке життя і поведінка дружигни подобаються. Але ж я знаю, що це не так! Не знаю, що робити у такій ситуації. І стосунки псувати не хочеться з невісткою, і допомогу не приймають.

Думаю, може поговорити з її матір’ю, щоб вона на дочку вплинула. Які є варіанти ще, більше мені нічого вже не лишається.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page