fbpx

Мій зять Артем, йому 25 років, не працює вже 9 місяців. Його скоротили, а тепер вони з дочкою переживають, щоб з якоїсь нової роботи його служити не забрали і він на роботу на влаштовується, навіть не шукає. Вважає, що не для того він здобув вищу освіту, щоб працювати, де завгодно, і з ким попало. Годуємо їх, вдягаємо

Мій зять Артем, йому 25 років, не працює вже 9 місяців. Його скоротили, а тепер вони з дочкою переживають, щоб з якоїсь нової роботи його служити не забрали і він на роботу на влаштовується, навіть не шукає.

До того ж і планку він завищив свою. Вважає, що не для того він здобув вищу освіту, щоб працювати, де завгодно, і з ким попало.

Коли заходить розмова про те, що треба знизити планку і тоді, можливо, щось можна собі знайти, він каже, що всі ми його вже втомили. А сидіти без грошей його, мабуть, не втомило. Йому дають гроші його батьки, ми трохи допомагаємо, як батьки нашої дочки і в нас уже склалося таке враження, що зять просто задовольняється малим і особливо вже не морочиться з приводу того, як знайти роботу.

Донька його в цьому підтримує! Плюс до всього донька при надії. І як вони далі житимуть – важко уявити подумати. Хтось каже – не допомагайте, хай самі. Але що за чоловік, який створив сім’ю, а прогодувати її не може?

Я цього не розумію. І як він збирається жити далі? Я вже ночами спати не можу. Ремонти в квартирі роблять на гроші батьків, квартира куплена батьками. Самі вони нічого не можуть, прогодувати себе не можуть, а дитина з’явиться?

Я вже на зятя дивитися не можу. Востаннє ми приїхали до них у гості, зять поїхав до своєї матері, боїться, що ми знову заведемо розмову про те, як знайти роботу.

Ми не конфліктуємо, все тихо, мирно, спокійно обговорюємо, але хочеться просто прямо в очі сказати – коли ти подорослішаєш і нарешті візьмешся за розум? Ти мужик чи хто? Його батько запитує його: «У вас дитина буде чим годувати будеш?» – мовчить. Хтось із боку каже – мовчіть, нічого не кажіть, хай самі. А що вони самі? Чому інші чоловіки працюють або Україну йдуть захищати? Що з ним не так?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com.

You cannot copy content of this page