fbpx
життєві історії
Мій зять ідеальний. Я завжди всім Василька нахвалювала, тому коли моя Наталя приїхала недавно з онуками в гості, і повідомила, що планує подавати на розлучення, я вскипіла, і не так від слова – розлучення, а від його причини. Ну хіба є розум в людини? Мені соромно таке писати, але дочка справді не відає, що творить. Треба йти до церкви, і ставити свічку, щоб Боженька направив її на шлях істинний

Мій зять ідеальний. Я завжди всім Василька нахвалювала, тому коли моя Наталя приїхала недавно з онуками в гості, і повідомила, що планує подавати на розлучення, я вскипіла, і не так від слова – розлучення, а від його причини. Ну хіба є розум в людини? Мені соромно таке писати, але дочка справді не відає, що творить. Треба йти до церкви, і ставити свічку, щоб Боженька направив її на шлях істинний.

Її Василь ідеальний, – злилася на дочку Тамара Павлівна. – без шкідливих звичок, працює, гроші приносить, дітей дуже любить, грає з ними, їздять у відпустку на моря регулярно, житлом забезпечив, дача є, автівка у кожного, обожнює її. Ось що їй ще потрібно?

Коли дочка сказала матері, що збирається розлучитися, то жінка була не в собі. Що на неї найшло? Адже її зять дійсно золотий. Він щедрістю відрізняється, відноситься до тещі шанобливо, руки звідки треба виросли, всі ремонти на ньому.

Не люблю, каже, і все! – обурено розповідає Тамара Павлівна.

Жінка думає, що заради однієї тільки любові жити не варто. Адже вони жили з чоловіком вже 12 років. Все було побудовано на довірі, надійності, вірності, відданості, стабільності. І важкий час разом пережили. І заради чого все це перекреслювати?

А про дітей хто подумає? – Тамара Павлівна була дуже розлючена.

Адже жінка вважала, що у її онуків батько один з кращих. Іншого такого не знайти. Взимку на санках їх возить, ролики всім купив, грає з ними у шахи, з уроками допомагає, на зборах завжди присутній, по поліклініках завжди з ними. І від такого батька її дочка хоче позбавити онуків?

Питаю, на що жити буде. Так Наталя відповідає, що теж працює і зможе дітей прогодувати. Ось не мудре яке! На ці гроші? Чим годувати буде? Капустою? – не могла зрозуміти мати.

Зять в п’ять разів більше заробляє, ніж дочка. Тамара Павлівна вважає, що дочка могла б і не ходити на роботу. Краще б весь час чоловікові і дітям присвячувала, дбала про будинок. Ну не усвідомлює молода жінка свого щастя. Хіба можна розлучатися через якусь примху? Адже вона пропаде. І діти разом з нею.

З жиру біситься! – Тамара Павлівна підсумувала свої висновки.

Ну а що ще можна подумати? Адже Наталя навіть не уявляє, як живуть інші сім’ї. У кого чоловіки – дармоїди і жаднюги. Адже багато жінок плачуть ночами від незнання того, чим діток годувати. Одягати їх нема в що. Адже ледве-ледве від зарплати до зарплати дотягують.

Доньці так пощастило! Якщо знайшла такого чоловіка, то дорожи ним, бережи його, оберігай, цінуй. Адже будь-яка з жінок буде рада такому чоловікові. Як тільки він поманить пальцем. – запевняє Тамара Павлівна.

Гарний, ставний, чорнявий, спортивної статури – диво! Так дочка Тамара Павлівна на його тлі просто ніхто. Невисокого зросту, розповніла, волосся мало і то посічене. Так вона молитися повинна, що такий красень на неї глянув. А не про розлучення думати.

Нудить її від нього бачте! Чим раніше думала, коли сім’ю створювала? А тепер зруйнувати все хоче? – З подивом говорить Тамара Павлівна.

Жінка готова ридати дні і ночі безперервно. Дочка сама без мужика залишиться і дітей батька позбавить ідеального. Кому потрібна розлучена сорокарічна зі скромним доходом. Хто подумає про добробут сім’ї? Адже зараз вона як за кам’яною стіною. Хіба це справа?

Наталя звинувачує мене, що я про неї зовсім не думаю! – злиться Тамара Павлівна. – А про кого ж тоді я думаю, як не про неї?

Я особисто так вважаю: не любиш більше, ніж чоловік? Нічого, пройде. Потрібно жити і терпіти заради дітей. Адже такого мужика зараз з ліхтариком не знайти. Все їй висловила! Як на духу! А вона твердить як заведена: не люблю, не можу, не хочу… Якщо розлучиться, відречуся від неї! – каже Тамара Павлівна.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page