fbpx
Суспільство
Міністр МВС Аваков повідомив про припинення авіасполучення для евакуації і штрафи: “Це – свинство, не по закону, не по суду – по совісті. Ви погуляли, а тепер хочете додому за всяку ціну, може, пронесе, і плювати вам на безпеку інших???”

Міністр МВС Арсен Аваков звернувся до громадян на своїй сторінці в Facebook і надала роз’яснення щодо деяких моментів про евакуйованих українців.

Аваков зазначив, що був обізнаний про рейс з Балі пасажири якого обурилися, що їх триматимуть на обов’язковій обсервації.

Деякі навіть самовільно покинули автобуси, які везли людей на обсервацію. Серед пасажирів рейсу навіть був виявлений чоловік з температурою, якого тут же направили в лікарню на обстеження.

Аваков зазначив, що його обурення викликав той факт, що ці люди вирушили на Балі 13 березня, якраз в той момент, коли президент Зеленський вже звернувся до народу з проханням повертатися в країну.

“Тобто наплювали на попередження та прохання повернутися (не їхати). У світі бушує пандемія, а вони вирішили через півсвіту у відпустку злітати… побули пару тижнів на курорті і… потребували їх повертати! Це – свинство, не по закону, не по суду – по совісті. Ви погуляли, а тепер хочете додому за всяку ціну, може, пронесе, і плювати вам на безпеку інших??? “, – зазначив міністр.

Він підкреслив, що більше 75% випадків зараження в Києві від людей, які прилетіли з інших країн. А вже в інших випадках передача відбувається вторинним шляхом.

Також Аваков додав, що відтепер ніяких рейсів більше не буде, а якщо і будуть за рідкісним винятком, то з обов’язковою обсервацією, а хто захоче її порушити, тому випишуть штрафи.

Фото – “Капитал”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!