fbpx
Цікаве
Місячне затемнення в листопаді: коли на небі з’явиться “червоний місяць”, та як це астрономічне явище вплине на наше самопочуття. Чого нам очікувати в цей час, та чого слід остерігатися, як вогню!

Місячне затемнення в листопаді: коли на небі з’явиться “червоний місяць”, та як це астрономічне явище вплине на наше самопочуття. Чого нам очікувати в цей час, та чого слід остерігатися, як вогню!

Місячне затемнення в листопаді – особливий час. У цей день відбудеться ще одна важлива астрономічна подія. Перевірте, коли випадає повне місячне затемнення і як це вплине на наше самопочуття.

Місячне затемнення в листопаді – це явище, яке відбувається точно в один день з повним місяцем. Листопадовий повний місяць “Морозний місяць” і повне місячне затемнення в Тельці відбуваються саме 8 листопада 2022 року. Кульмінація місячного затемнення прогнозується рівно о 12:03 за центральноєвропейським часом. Це явище триватиме приблизно 40 хвилин.

Місячне затемнення може відбуватися до трьох разів на рік. Останнє місячне затемнення ми могли спостерігати 16 травня 2022 року.

Місячне затемнення в листопаді: де його можна буде побачити?

Після останнього часткового сонячного затемнення, яке ми бачили на небі 25 жовтня, усі задаються питанням, чи буде так само видно місячне затемнення.

Експерти наголошують, що в Україні, на жаль, ми не побачимо на небі листопадового місячного затемнення. Кому пощастить побачити це явище?

Повне листопадове місячне затемнення можна буде побачити в західній частині Північної Америки, східній Азії, Північному Льодовитому океані та більшій частині Тихого океану (крім південного сходу); у східній Північній Америці, по всій Південній Америці та в Північній Атлантиці на захід від Місяця; в центральній і північно-західній Азії та в Австралії на сході місяця.

Місячне затемнення: про що це?

Місячне затемнення відбувається, коли Земля знаходиться точно між сонцем і повним місяцем. Коли ми побачимо повне місячне затемнення? При попаданні в поле тіні відкидає Земля. Потім повністю покривається і набуває оранжево-червоний колір. Звідси і його назва “Червоний місяць”.

Як вплине на нас місячне затемнення в листопаді?

Місячне затемнення, як і будь-яке астрономічне явище, вплине на наше самопочуття. Чого нам очікувати в цей час?

Слабкість

Емоційна лабільність

Погіршення психіки

Як ми можемо допомогти собі?

Багато відпочивайте

Використовуйте техніки релаксації

Усуньте людей і ситуації, які можуть викликати у вас роздратування

Не бійтеся використовувати силу “Червоного місяця”. Нехай його енергія і полум’яна сила додадуть вам сили змінитися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page