Я хотіла прожити життя по-своєму, і я це роблю. Батьки мене не розуміють, тому мій син ніколи не пізнає любові бабусі та дідуся.
Скільки себе пам’ятаю, мене виховували дуже строго.
В мене є ще старший на сім років брат, і якщо контроль мами і тата до мене “не дотягався”, за мною “спостерігав” брат. В той час, як мої подруги вже зустрічалися з хлопцями, я не мала права на них і подивитися.
Вчитися я поїхала спеціально в іншу область, щоб подалі від надокучливих батьків.
Коли з сумкою стояла на їх порозі, мама сказала: “Наробиш дурниць, додому не повертайся”.
Ці слова раз у раз звучали в моїй голові.
Я багато вчилася. Звісно, з’явилися і хлопці, багато друзів і подруг.
За професією я економіст, але працюю майстром манікюру.
Коли мені було 23 роки, подруга запропонувала поїхати з нею на роботу в Італію. Там в неї були знайомі, які мали нам підшукати на перший час і житло і роботу.
Оксана сама боялася їхати на чужину, тому погукала мене за компанію.
Втрачати було нічого, хоча батьки були дуже проти.
– Чого ти там не бачила? Там чоловіки тільки чекають, на таких як ви… Натвориш чуда, на нас не розраховуй, – сказала мені мама на прощання.
Я поїхала, бо хотіла свободи і робити те, що хотіла я, а не батьки…
Підсвідомо я робила те, що їм не подобалося…
В Італії я пропрацювала п’ять років, а повернулася тому, що чекала дитину від італійця, в якого, як вияснилось згодом, була сім’я.
Про свій цікавий стан я розказала лише брату, не хотіла нічого вислуховувати від батьків. Правда, на сьомому місяці мама таки приїхала до мене в Житомир.
“А ми казали! Ми попереджали!”, – і все в тому дусі.
Це був останній раз, коли я бачила свою маму, батько взагалі мені не дзвонив і приїжджав.
Мене вони вважають непутящою дочкою, яка їх не послухала, більш того – зганьбила.
На даний час моєму Андрійку два рочки. В Італії я заробила на однокімнатну квартиру в Житомирі. Працюю майсторм манікюру, в мене багато клієнтів.
Син дуже спокійний, тому я маю змогу від його народження заробляти гроші, щоб забезпечити нам безбідне життя.
Місяць тому приїжджав до мене брат з сім’єю, вони проїздом були в місті.
Ігор сказав, що мама може б і змирилася, що я привела на світ дитинку без чоловіка, а ось тато навіть слухати таке не хоче.
Знаю, що Ігор зробив фото з Андрійком і вислав їй на вайбер.
Я не знаю її реакції, але раз вона за два роки не змогла приїхати до свого онука, значить ми їй не потрібні.
Важко жити з тим, що ні ти, ні твій син, не потрібен єдиній бабусі та дідусю.
Знаю, що зараз тато хворіє. З одного боку я хочу взяти Андрійка і приїхати до них, а з іншого я боюсь, що вони мене не приймуть.
Що робити в такій ситуації?
Автор – Наталя У.
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- На кухні, обійнявши голову, сидів Борис, а над ним заводила мама. Виявляється, Анна, дружина брата, подала на розлучення. – Я в одних шкарпетках від неї пішов. Ні на що не претендую, а вона ще хоче на аліменти мене подавати? – А що такого ти купив, може цю квартиру? Чи хоча б ремонт зробив? – І тут включилася мама. – Як, Лідо, ти язика прикуси! А утюг разом з дошкою хто купляв? – Ви б ще набір з горняток згадали, який зі свого серванту витягнули і невістці передарували
- Коли я злягла з температурою, то запитала по телефону у зятя, чи може він купити мені трохи їжі та піти в аптеку. Він це зробив. Мені здається, він був дуже щасливий мені допомогти. Але вже ввечері Анна зателефонувала і сказала, як я смію її чоловіка використовувати в своїх цілях. Вона навіть не запитала, як я себе почуваю, чи чи потрібно мені ще щось. Я відчуваю від неї великий холод. Та незважаючи ні на що, я повинна мовчати, бо інакше Анна заборонить мені бачитися з онуками
- Під час розмови з донькою про майбутніх онуків, я почула те, чого найбільше боялася. Вероніка сказала, що не хоче мати дітей, мовляв, від них немає жодної користі і взагалі, я можу про це забути, адже нова посада доньки передбачає, що дітей в неї не буде ще років зо три. Не знаю, що робити. Як пояснити дорослій доньці, що діти це чудово? Я відчуваю себе трохи винною у всій цій ситуації. Моє минуле життя сильно вплинуло на дочку
- Через халатність лікарів наша донечка відправилась на небо. Одному Богу відомо, що творилося в моїй душі. Не обійшлось і без допомоги спеціалістів. Незважаючи на те, що суспільство наполягало перегорнути сторінку і спробувати ще раз, я слухала своє серце. Діток в нас з Антоном так і не має. І все б нічого, якби не ця переселенка з трьома дітьми, за якими вона зовсім не дивиться. Одного разу я була з ними на майданчику. Олежик забруднив сорочку, а я хотіла йому допомогти
- Як тільки мами не стало, ми почали сперечатися з братом і сестрами, а всіх нас четверо, за спадщину. “З чого ти взяла, що цей перстень має належати тобі? Мама нераз говорила, що він мій!” “А ти думаєш, чого Андрій так до мами в останні дні приїжджав?” І це ще діло не дійшло до нерухомості. Колись, наша дружня сім’я, переросла у велику “бурю”. Все це тривало до того часу, поки не сталося найгірше – не стало нашої сестри Марти. На прощальній церемонії нас ніби осінило