fbpx
Шоу-бізнес
Між колишньою дружиною Остапчука і теперішньою, розгорнулася ще та буря: дівчата не соромлячись виливали “грязюку” один на одного. Христина Горняк виклала переписку у інстаграм на розсуд людей

Між колишньою дружиною Остапчука і теперішньою, розгорнулася ще та буря: дівчата не соромлячись виливали “грязюку” один на одного. Христина Горняк виклала переписку у інстаграм на розсуд людей.

Дружина українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк показала листування з його ексобраницею Оленою Войченко після того, як та назвала її “професійною кoханкою” відомого політика. Красуні поскандалили не тільки на публіку, а й в особистому діалозі.

Войченко заявила, що їй шкода Горняк, а та у відповідь дорікнула співбесідниці у брехні. Скриншоти з повідомленнями обраниця Остапчука опублікувала в Instagram.

“Дуже шкода тебе. Хоча твоєю здатністю здирати кошти майже захоплююся. Вкотре скажу: роби, що хочеш, шантажуй, знущайся зі свого раба і живи в твоєму отруєному світі, але мене туди ти не затягнеш”, – написала їй Войченко.

Співчуття колишньої дружини ведучого розізлили Христину Горняк, тому вона пригадала співрозмовниці про те, що нібито зробила її родина.

“Тобі мене шкода? Ну, в мене, на відміну від тебе, немає в родині злoчинців, братика я свого не переховувала, а і ще – це круто, що він одружився зі своєю двоюрідною сестрою. Оце так сімейка у вас… Я не цупила в магазинах, не робила на руках “візерунки” – тому пожалій себе”, – йдеться в відповіді.

На це мама 2 дітей Остапчука попросила не писати їй більше та згадала гроші, які Горняк нібито “витратила на неї”.

“Не пиши. Розумію твій біль. Співчуваю. Але твоя отрута на мене не діє. Хоч ти вже це знаєш. Ти скільки грошей витратила на мене, що страшно. А у спокої ти мене і до цього не лишала. Ти не здатна зупинитися”, – йдеться в повідомленні.

На це дружина телеведучого відповіла, що її співрозмовниця “не здорова”.

Фото взяте з вільних джерел