fbpx
Шоу-бізнес
“Мною рухає цікавість. Мені все цікаво – люди, природа, мистецтво. Я люблю життя”, – говорить неперевершена 76-річна Катрін Деньов.  Горілка з тоніком в її житті – улюблений напій, а чоловіки – …  Титулована кінозірка розкрила кілька своїх жіночих таємниць перед виходом нового фільму за її участю.

 

Катрін Деньов розкрила кілька своїх жіночих таємниць перед виходом нового фільму за її участю “Правда”, який у вересні відкриє Венеціанський кінофестиваль.

“Мною рухає цікавість. Мені все цікаво – люди, природа, мистецтво. Я люблю життя”, – каже 75-річна Катрін Деньов, яка цього літа прилетіла на Одеський кінофестиваль, де представила міні-ретроспективу своїх кращих фільмів і отримала нагороду “Золотий Дюк “за внесок в кіно.

Деньов багато працює і каже, що коли у неї вихідний день, вона вважає за краще почати його з кавою і читання газет, а потім прогулятися по Парижу.

Її улюблений напій – горілка з тоніком, а на питання про те, яку роль в її житті відіграють чоловіки, вона каже: “Це необхідність”.

Джерело 

facebook