fbpx
Шоу-бізнес
Могилевська показала найрідніших: без косметики і в домашній обстановці

Популярна українська співачка Наталя Могилевська останнім часом дуже активно веде свій особистий мікроблог.

Мало не щодня артистка постить нові фотографії в соціальній мережі Instagram, які відображають як її професійне, так і особисте життя.

Найчастіше лідирує перша тематика, хоча, очевидно, що шанувальників більше цікавлять подробиці закулісного життя Могилевської. Джерело

Вперше за довгий час співачка дозволила собі відверту розмову з підписниками. На своїй сторінці в Instagram зірка опублікувала знімок з найближчими людьми і написала про важливе.

Читайте також: Ніна Матвієнко станцювала зі своєю молодшою ​​онукою: миле відео

“Я ніколи не писала, що народилася у сім’ї патріотів. Що мій дідусь був викладачем української мови в універсітеті ім. Шевченка, що мої дядько і тітка пишуть посібники з української мови.

А Ніна Матвієнко і Юрій Рибчинський кажуть в інтерв’ю, що полюбили українську мову завдяки моєму дідусеві. Я хочу подякувати своєму родові, що день Тетяни я провела з родиною.

З дядьком Юрієм, у якого в цей день був День народження і з сестрою Тетяною”, – написала під фото Могилевська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Я ніколи не писала, що народилася у сім’ї патріотів. Що мій дідусь був викладачем української мови в універсітеті ім. Шевченка, що мої дядько і тітка пишуть посібники з украінської мови. А Ніна Матвієнко і Юрій Рибчинський кажуть в інтервью, що полюбили українську мову завдяки моєму дідусеві. Я хочу подякувати своєму родові, що день Тетяни я провела з родиною. З дядьком Юрієм, у якого в цей день був День народження і з сестрою Тетяною. #могилевська #могилевская #родина #деньнародження #тетяниндень #25січня #family #sisters #love #smile

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)