fbpx
Цікаве
Мольфар Василь з Карпат, в роду якого була людина, яка прожила 137 років, озвучив пророцтво про падіння зірки Леніна в Кремлі, роль Китаю та до чого це все веде Україну: «Як прийде китаєць, так настане світові кінець»

Як він сам розповідає, в роду мольфара Василя з Карпат була людина, яка прожила 137 років!

Пан Василь, який віщує й лікує людей, недавно озвучив пророцтво про падіння зірки Леніна в Кремлі, роль Китаю та до чого це все веде Україну: «Як прийде китаєць, так настане світові кінець» – каже він.

Китай може захопити владу на більшій території світу – вважає карпатський віщун, адже ця країна має найчисельнішу армію, хоча озброєння у них не найсильніше.

Та пан Василь припускає, що ця країна може взяти саме людською кількістю: «Шапками закидають», – говорить він.

Зараз, за його словами, у світі перемагає Сатана.

– Ну дивіться: Папа Римський нагородив Путіна медаллю. Ну що це таке? Багато духовних лідерів підтримують Путіна – це вовки в овечій шкурі. Всюди правлять гроші. За гроші моляться, люблять, виконують зли накази… Та є й порядні священники.

Але те, що Кирило впав – це добрий для нас знак.

Чи буде кінець світу і третя світова?

– До мене багато людей приходять, які навіть молитов не знають, навіть «Отче наш» і «Богородицю». До церкви ніхто не ходить, зате забігайлівки – повні…

Передбачували й до мене, і я так кажу, що буде «замикаючий круг», третя світова.

Велика техніка, новітні технології приведе світ до розпаду. Про це говорять ракети, які пускають здалеку.

Прийшла якось до мене жінка з Києва, а в неї на одежі така зірка п’ятикутна велика. Я питаю в неї: «Нащо ви її носите? Це ж знак Сатани». Ви ж знаєте, де та зірка стоїть.

Щоб мир прийшов на Землю – треба, аби та зірка впала. Це зірка того, що лежить у Кремлі, одна його рука закрита, інша – відкрита. Він – зло, яке треба здолати.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот з відео.