fbpx
Цікаве
Мольфарка пані Настуня з Гуцульщини чітко сказала: «Росія розпадеться у 2025 році» і розповіла, як і за яких обставин це станеться, скільки років ще нам чекати на мир в нашій країні і коли настане кінець «орди ерефії». – Україна може сі розпасти на 4 частини

Мольфарка пані Настуня з Гуцульщини зробили свій прогнох на найближче майбутнє і чітко сказала: «Росія розпадеться у 2025 році».

Прозорлива жінка розповіла, як і за яких обставин це станеться, скільки років ще нам чекати на мир в нашій країні і коли настане кінець «орди ерефії».

Чи прийде в країну нестача продовольства і голод?

Можливо таке. На західній Україні не дуже, бо тут ще люди тримають худобу, сіють зерно своє, мають пшеницю, кукурудзу, соняшник садять.

Так що у нас на заході такого може й не буде, кожен пташку й худібку свою тримає. А от Східна Україна буде бідувати.

Нам допоможуть й інші держави. А як буде справжні голод – то по всім світі. Але то ще не раніше. Ніж за рік-два, та і можна з цим боротися, а саме – працювати, робити, та й буде все.

Треба докладати до всього зусиль і молитися Богу, і буде все добре вважає пані Настуня. Знову, як робили раніше, заготовляти їжу наперед.

Бо вороги, коли відходять, нищать все по собі – поля, посіви. Так колись німці робили, а тепер окупанти рф.
Коли Росія і її жителі заплатять за всі свої гріхи, за все те, що вони роблять лихе?

– Розплата вже йде, і їм, і нам. Це розплата від Бога усім за наші гріхи, первородні й сучасні. Ми багато грішили, період нашого покоління.

Чи повернеться Херсон в цьому році до України?

– Бачу сильні бої. Але треба більше допомога Європи. Нам дають, але мало, сидять хлопці, бідні діти в холоді і немає чим боронитися. І мосили здаватися в полон.

Декотрих з полону будуть звільняти, але когось втратимо назавжди. Особливо командирів.

Чи довго все це буде відбуватися?

– Бачу, що дуже ще довго. Поки не начнуть усі держави повставати проти ерефії. Новий світовий перерозподіл почався. Якщо всі держави повстануть і поєднаються до купи – тоді буде мир. Інакше ні, і Україна може сі розпасти на 4 частини.

Китай піде проти Росії, не буде підтримувати рф, подивитеся. І якщо Китай це зробить, то Україна буде вільною.

Ми розцвітемо! Бучу, що рф розпадеться як федерація в 2025 році, – завершує своє передбачення пані Настуня.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот з відео.