fbpx

Кому молитися щоб зaвaгiтнiти?

Практично кожна жінка мріє нapoдити дитинку, дати нове життя. Але нерідко з різних причин вона цього зробити не може. Іноді навіть лікарі не можуть зрозуміти, в чому проблема. Батьки здорові, все добре, а от не дає Бог дитинку, і все тут.

У такій ситуації саме час звернутися з молитвами до Господа і святих. Про дитинчаті просять у Матрони Московської, Ксенії Петербурзької, Олександра Свірського, Серафима Саровського, архангела Гавриїла і, звичайно, у Богородиці. Потрібно прийти до церкви, поставити свічку, від щирого серця помолитися.

Не варто чекати, що прохання буде виконано відразу, на все потрібен час. Багато жінок з молитвами про дитинчаті приїжджають вклонитися святим мощам, наприклад, Матронушки. Якщо є така можливість, то це ніколи не буде зайвим.

Читайте також: 20 ПРОСТИХ ІСТИН, ЯКІ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ ЖИТТЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

Молитви під час вaгiтнocтi

Baгiтнa християнка повинна молитися частіше і старанніше. Таким чином вона буде благословляти своє ще не народжене дитя, вимолювати його, як говорили раніше в народі. Бажано читати молитву вранці і ввечері, перед їжею і після неї. Можна вибрати короткий варіант молитви:

«Боже, будь милостивий до мене грішного, створюючи ма. Господи, помилуй мя. Господи, дай мені разрешитися в прославляння імені Твого: нехай буде воля Твоя! Створи зі мною по милості Твоїй, і яко же хочеш, влаштуй про мені річ. Амінь».

Вранці слід пити святу воду і з’їдати шматочок освяченої проскури. Відвідування церкви також ніхто не відміняв. Ось тільки на пізніх термінах, коли жінці вже важко відстоювати службу на ногах, їй дозволяється присісти на лавочку.

Якщо вaгiтнicть випадає на пост, суворо дотримуватися його не слід. Багатьом вaгiтним станом здоров’я і медичними показаннями потрібне скоромна їжа. Тільки перш ніж відходити від приписів поста, краще запитати благословення у батюшки.

У період вaгiтнocтi слід пам’ятати про те, що будь-який вчинок, будь-яке слово відображаються на дитині. А тому неприпустимо лаятися, злитися, погано думати про кого або про що-небудь. Baгiтнicть — особливий час, коли помисли як ніколи повинні бути чистими і світлими.

Молитви перед пoлoгaми

Перед пoлoгaми слід сходити за благословенням до священика, причаститися, замовити молебень. Перебуваючи на останніх місяцях вaгiтнocтi, можна молитися іконі Божої Матері «Помічниця в пoлoгax». Її слід взяти з собою в пологовий будинок.

Вона обов’язково допоможе. При важких пoлoгax можна не читати довгі молитви, а просто повторювати «Господи, помилуй».

Родичі вaгiтнoї жінки також можуть молитися за благополучний результат. Їх прохання мають особливу силу і дійсно допомагають при пoлoгax, дають пopoдiллi сили і терпіння.

Джерело.

facebook