fbpx
Шоу-бізнес
Молода і четверта за рахунком дружина Віктора Павлика виграла суд проти його третьої дружини Созаєвої. Та сума виявилася не та, на яку чекала Катерина. Нагадаємо, як розвивалися події

Молода і четверта за рахунком дружина Віктора Павлика виграла суд проти його третьої дружини Созаєвої.

Та грошова сума виявилася не та, на яку чекала Катерина Репяхова.

Нагадаємо, як розвивався конфлікт.

Четверта дружина та концертний директор українського співака Віктора Павлика, блогер Катерина Репяхова 7 грудня у Instagram Stories розповіла своїм передплатникам, що звернулася до Дніпропетровського суду Києва з позовом про захист честі та гідності.

Відповідачем вона вказала третю дружину Павлика, танцівницю Ларису Созаєву.

Репяхова тоді опублікувала фото фрагмента свого звернення.

Дружина Павлика також сфотографувала та виклала у мережу вивіску суду, в якому розглядатиметься її позовне звернення.

На офіційному порталі, де публікується Єдиний реєстр судових рішень, зазначено, що за фактом позовної заяви Репяхової було відкрито провадження №2/755/9355/21 та призначено склад суду. Дата першого судового засідання наразі не називається.

25 листопада Репяхова заявила, що її бізнес у Instagram хочуть знищити. Вона не стала називати імена людей, яких підозрює в організації атак ботів на сторінки своїх рекламодавців, але того ж дня Созаєва заявила, що непричетна до цього.

Колишня дружина Павлика також назвала на камеру Репяхову досить образливо – зараз її сторінку та сам ролик видалено.

Після слів Созаєвої у конфлікт вперше втрутився сам Павлик, ставши на бік Репяхової. Павлик також звернувся до колишньої дружини.

“Наші дороги розійшлися. Я пішов! І я хотів цього. І я не шкодую ні про що. Катя мені подарувала друге життя. Але зараз не про це. Я тобі, Лора, віддам все, що в мене є. Мені нічого не потрібно , головне – будь щаслива! Дуже тебе прошу, просто будь щаслива. І далі я тобі нічого не винен”, – підсумував артист.

І ось стало відомо, що Дніпровський суд Києва частково задовольнив позов четвертої дружини та концертного директора українського співака Віктора Павлика, блогера Катерини Репяхової проти його колишньої дружини, танцівниці Лариси Созаєвої щодо захисту честі та гідності.

Відповідну ухвалу було прийнято 28 червня та оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень 30 червня.

У постанові не зазначено прізвища позивача та відповідача, але номер провадження 755/20491/21 збігається з номером, під яким було зареєстровано повторне позовне звернення Репяхової до суду.

У рішенні суду йдеться, що Созаєва має відшкодувати Репяхову моральну шкоду у розмірі 8 тис. грн і покрити судові витрати, які становили 3178 грн. Крім того, вона може заперечити рішення суду протягом 30 днів.

У позовному зверненні Репяхової йдеться, що спочатку вона оцінила моральну шкоду у 50 тис. грн.

Тобто замість бажаних 50 тисяч гривень, позивачка має отримати 8000 грн.

Реагуючи на це, Репяхова  прокоментувала рішення суду:

“Хочу, щоб люди, які говорять погано на інших людей, знали, що вони за це можуть відповісти”. 

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page