fbpx
Молитва
Молитва до Богородиці, яка промовляється саме сьогодні, у середу: “Не відкинь мене, Діво, Маріє Богородице, і до тебе єдиної у всякій нужді зі сміливістю прибігаю.” Навіть хвилинка щирої молитви так багато значить для нашої душі!

У середу читаємо цю Молитву до Богородиці:

Богородице, ти єси уповання моє, ти стіна благодійна, пристановище і прибіжище моє, що зазнаю муки від пристрастей.

Спаси мене від ворогів моїх, що гонять душу мою і всякими спокусами її знаджують.

Бо на дорозі тій, по якій ходжу, сховано сіті на мене: безліч спокус, підступів, немочей душевних і тілесних, що до упадку гріховного зводять мене, і у відчаї не знаю, що вдіяти.

Бо якщо покаятися захочу, закам’янілістю і озлобленням одержимий я; чи якщо плакати намагаюся, не маю сокрушення сердечного і жодної краплі сліз.

Горе мені, окаянному! Горе бідності й убогості моїй! До кого ж прибігти мені, повинному, як не до тебе, милосердна Мати Господа і Спаса нашого, безнадійних надіє, стіно і покрове тих, що до тебе прибігають.

Не відкинь мене, оскверненого, бо тебе єдину втіху маю в житті моїм, Діво, Маріє Богородице, і до тебе єдиної у всякій нужді зі сміливістю прибігаю.

Тож не покинь мене в цьому житті і в часі смерті моєї поспіши мені, Помічнице моя, на допомогу, щоб побачили і засоромились всі вороги мої, переможені тобою, Владичице, Посереднице спасення мого. Амінь.

Джерело – “Великий Молитовник”

Фото – ілюстративне, liveinternet

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!