fbpx
Молитва
Молитва до Матінки Божої в час кризи, коли опиняєтеся в складних ситуаціях

Свята Мати Тереза з Калькутти цими словами зверталася до Матері Божої, коли опинялася в складних ситуаціях, коли їй навіть було потрібно диво.

Найчастіше цю молитву називають «Молитвою св. Бернарда».

Святий Франциск Сальський щодня промовляв цю марійську молитву і св. Мати Тереза з Калькутти навчила інших молитися її, коли була потрібна найбільша допомога.

Вона також розповідала, що звертається цими словами до Божої Матері, коли опинялася в складних ситуаціях, коли їй навіть було потрібно диво.

Не всі знають, що ця молитва є у двох варіантах, короткому та довгому. Пропонуємо ― обидва.

Згадай, о Пресвята Діво Маріє, що ніхто ніколи не чув, щоб Ти залишила того, хто звертається до Тебе, кличе Тебе на допомогу, заступництва Твого просить.

Отож і я з довірою приходжу до Тебе, Діво над дівами й Мати; звертаюся до Тебе, як плачучий грішник, перед Тобою стаю. О Матір Слова! Милостиво прошу: не погордуй моїми словами, а почуй їх і ласкаво вислухай. Амінь.

Повна версія молитви:

Згадай, о Пресвята Діво Маріє, що ніхто ніколи не чув, щоб Ти залишила того, хто звертається до Тебе, кличе Тебе на допомогу, заступництва Твого просить. Отож і я з довірою приходжу до Тебе, Діво над дівами й Мати; звертаюся до Тебе, як плачучий грішник, перед Тобою стаю.

О Матір Слова! Милостиво прошу: не погордуй моїми словами, а почуй їх і ласкаво вислухай. О Мати Вічного Слова, почуй мене жалюгідного, що плаче і просить про допомогу. Допоможи мені в усіх моїх потребах зараз і завжди, а особливо в годину відходу, милосердна, ласкава, Діво Маріє.

Через Твоє святе дівоцтво і непорочне зачаття, О Пречиста Богородице, очисти моє серце, тіло і душу. Амінь.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page