fbpx
Молитва
Молитва до Пресвятої Богородиці про про здоров’я, про допомогу і захист, про дітей і їх благополуччя

Ця молитва пресвятої Богородиці про допомогу воістину творить чудеса! Найголовніше, її можна вимовляти в будь-який час дня.

Ну а якщо не виходить піти до церкви, можна помолитися вдома. Просити Богородицю можна про здоров’я, про допомогу і захист, про дітей і їх благополуччя. Загалом, про все, що тебе хвилює!

Молитва

«Про пречудесне і Превишшая всіх тварюк Цариці Богородице, небесного Царя Христа Бога нашого Мати, Пречиста Одигітрія Маріє!

Почуй нас грішних і недостойних в годину цю моляться і припадаємо до Твого Пречистому Образу. Зі сльозами і розчулено мовив: виведи нас від рова пристрастей. Володарці Преблагая, визволи нас від усякої скорботи і печалі, захисти від усякої напасті і злих наклепів, і від неправеднаго і лютаго наклепу ворожі.

Можеш бо, про Благодатна Мати наша, від всякого зла зберегтися люди Твоя і всяким благодіянням снабдіті і врятувати. Хіба Тобі іния Предстательніци в бідах і при важких обставинах, і теплия Заступницю за нас, грішних.

Умоли, Пані Пресвята, Сина Твого Христа Бога нашого. Так удостоїть нас Царства Небесного. Тим-то завжди славимо Тебе, як Винуватицю нашого спасіння, а підносимо святе і прекрасне ім’я Отця і Сина і Святого Духа. У Троїце славимого і поклоняемаго Бога, на віки віків. Амінь».

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook