fbpx
Молитва
Молитва оберіг для дитини від бід і нещасть

Для кожної матері життя і здоров’я дітей є найважливішим. А як болить материнське серце далеко від дитини! Джерело

Оточує нас важко назвати спокійною, усюди сили далекі від добра і світла: нас підстерігає небезпеки на дорогах, на відпочинку, в соціумі, від сил природи, її катаклізми: грім, злива, землетрус, хвиля, ми ураженого негативними силами.

Ось чому так важливо виконати оберіг для своїх дітей, щоб посилити захист ангела-хранителя вашої дитини в скрутних життєвих обставинах.

Молитва Богородиці про захист дітей

Про Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під дахом Своїм моє чадо (ім’я), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться.

Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському смотрению Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм.

Матір Божа, введи мене у образ Твого небесного материнства, вилікуй душевні і тілесні рани чада мого (ім’я), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитино цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

Ще одна молитва про захист дітей Діві Марії:

Богородиця візьми свого сина Ісуса Христа за праву руку, а мого синадочь (ім’я) за ліву і проведи від початку і до кінця оборонённой, збереженою та неушкодженою між сякий біди, вогню, води, підступів диявольських, від бід в дорозі, своєю рукою відведи .

Накрий її своїм пологом, святим оберегом. Спаси і збережи раба (ім’я) Амінь. Богородиця і Христос зі мною.

Молитва до ангела-хранителя вашої дитини вам на допомогу:

Ангел дітки моєї, пресвітлий, предобрий. На тебе відпускаю дитя своє, охрани його , з ахист його, від очей ворогів, від важких кулаків, від єхидного сміху і пішли йому успіху!

Фото ілюстративне – blysk.space

You cannot copy content of this page