fbpx
Молитва
Молитва перед сном. Пригадаймо собі ввесь день і будьмо вдячні за нього!

Бог, який дарує сон, милосердний до нас, правда ж? Сон не тільки дозволяє нашим тілам знову зарядитися енергією, але і дає можливість оновити відносини з нашим благим, добрим Отцем.

Дозвольте закликати вас щоразу молитися перед сном. Зрозуміло, вам не потрібно кожен раз молитися усіма цими молитвами або повторювати ці молитви слово в слово. Джерело

Нехай для вас це буде чудова можливість оновлювати свою залежність від Бога, довіряти себе Йому, дякувати Йому, визнавати свої гріхи перед Ним і покладатися на Його захист.

Пригадаймо собі ввесь день і будьмо вдячні за нього!

Молитва перед сном

Ось я, Господи. Мій день підійшов до кінця. Якщо я зробив сьогодні щось добре, дякую Тобі за це, Господи. Якщо згрішив, нехай Твоя любов простить мені мою слабкість, що постійно повторюється.

У цій нічній тиші, в якій я відчуваю Тебе, думаю про іншу ніч, про ту, що настане, коли мої очі востаннє побачать світло землі.

Кінець прийде так само, як надходить ніч, так само неминуча і така ж глибока. Вчини, щоб це була найкраща з моїх ночей. Засинаючи сьогоднішнього вечора, жертвую Тобі мою душу так, ніби це година мого кінця.

Отче, прийми мене! Вчини, щоб у годину, коли спокійно засинаю, я навчився вмирати. Амінь.

Інші вечірні молитви

О Боже, ось минув ще один день мого життя. Кожна мить, яку я прожив, – це Твій дар: працював я чи відпочивав, спілкувався з людьми чи був на самоті, радів чи сумував, – усе було Твоїм даром.

Дякую Тобі за все, що мені довелося пізнати і пережити сьогодні. Лише Ти знаєш, чи зумів я виконати Твою волю. Пробач мені все те, що я недодивився, про що забув, все, що не було за волею Твоєю.

Помилуй мене, грішного! Дозволь, щоб нічний відпочинок примножив мої сили, аби я міг краще прожити завтрашній день.

Піклуйся про всіх, хто цієї ночі спить, і про тих, хто працює. Усе майбутнє моє і моїх близьких ввіряю Твоїй милосердній турботі, наш Боже і Отче. Амінь.

Молитва благословення

Нехай Господь тебе благословить і нехай тебе охороняє. Нехай явить тобі своє Обличчя і нехай тебе береже.

Нехай пошле свого Ангела, щоби стеріг тебе на всіх дорогах твого життя.

Нехай Бог тебе оберігає від усього зла. Нехай сповнить твої добрі наміри, а все в твоєму житті нехай буде згідне з Його святою волею.

Нехай Непорочна Мати опікується тобою. Нехай Вона, як рідна мати, провадить тебе за руку.

І я тебе благословляю в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page