fbpx
Молитва
Молитва перед виходом з дому. Виходячи зі свого будинку, люди практично не замислюються про те, які неприємності і небезпеки можуть їх чекати на шляху

Виходячи зі свого будинку, люди практично не замислюються про те, які неприємності і небезпеки можуть їх чекати на шляху. Джерело

Кожна людина щодня відправляється на роботу, навчання, в магазини або в інші подібні місця, які вже стали невід’ємною частиною сучасного життя.

Незважаючи на те, що рівень технологій виріс, і ми всюди можемо побачити різні системи безпеки, на вулиці або в громадських місцях нас все ще можуть підстерігати небезпечні ситуації.

Дорожні пригоди, нещасні випадки, вибухи і обвали – все ці ситуації неможливо передбачити або спрогнозувати. Що ж тоді можна вдіяти?

В такому випадку, віруючі православні люди можуть звернутися за допомогою до Господа Бога, а саме: вимовити молитву виходячи з дому, яка допоможе полегшити їх шлях. Всього існує кілька молитов, здатних захистити людину на час шляху, і кожна з них має дієву силу.

Молитва при виході з будинку на роботу не тільки допомагає позбутися від неприємностей в дорозі, але і відвадити негаразди, які можуть статися на самому місці прибуття людини.

Читайте також: 17 лютого — Миколи Студеного: традиції, заборони, прикмети. Що слід зробити в цей день, щоб мати міцне здоров’я

Молитва при виході з будинку ангела-хранителя

Молитва перед виходом з дому ангела-хранителя не настільки відома в широких колах християн, але вона також допомагає і захищає подорожніх в дорозі.

Її можна вимовляти не тільки перед дорогою, але і перед виконанням різних життєвих завдань, і тоді ангел-хранитель прийде на допомогу тому, хто просить.

Вона має більш загальний характер, і спрямована не на боротьбу з внутрішнім злом, а у вигляді прохання про допомогу, позбавлення від фізичних і душевних тривог.

Святий ангел Господній, захисник від всякого промислу лукавого, покровитель і благодійник!

Як дбаєш про кожен який потребує твоєї допомоги в мить випадкового нещастя, позбутися і про мене, грішного. Не покинь мене, почуй мою молитву і захисти мене від рани, від виразки, від всякого нещасного випадку.

Довіряю тобі життя свою, як довіряю душу. І як молиш за душу мою Господа Бога нашого, поклопочися ж про життя моєї, обереги тіло моє від пошкодження будь-якого. Амінь.

Після молитви потрібно три рази перехреститися хресним знаменням.

Як правильно читати молитви при виході з будинку

Деякі віруючі невірно вважають, що дорожні молитви можна вільно вимовляти прямо наспіх перед виходом. Це не зовсім так, оскільки не дивлячись на свою нетривалість, їх необхідно читати так само, як і інші молитви – належним чином.

Що необхідно зробити, для правильного читання:

  • Приділити час і встати перед іконою або відійти в тихе місце.
  • Очистити свою голову від мирських думок, тривог, проблем і щиро вимовити молитву.
  • Бажано вимовити по черзі кілька дорожніх молитов.
  • Перехреститися і спокійно збиратися в дорогу.
  • Ікона Іоанна Златоуста

Якщо у вас немає з собою ікони, то нічого страшного, але на майбутнє найкраще придбати хоча б невелику ікону Іоанна Злотоуста.

Особливо це рекомендується тим православним людям, хто часто змушений перебувати в дорозі.

facebook