fbpx

Молитва-подяка Пресвятій Богородиці. Як правильно читати подячну молитву Божої Матері?

Слова подяки від нас зазвичай звучать, коли ми отримуємо подарунки, реалізуємо свої мрії і бажання. При цьому дар життя і здоров’я сприймаємо як належне. Джерело

І тільки коли з’являються проблеми, які вирішити допомагають Вищі Сили, виникає бажання подякувати їм за допомогу і підтримку. Серед тих, кому підносять прохання про допомогу – Богоматір, заступниця і захисниця сірих і убогих.

Після отримання підтримки подячна молитва Богородиці йде від самого серця, зачіпаючи найтонші струни душі.

Більшість з нас не розуміє, що щастя і успіх – це результат праведного життя, чесності у відносинах інших людей і вчинків у своєму житті. Якщо події розгортаються всупереч очікуванням, ми звертаємося за допомогою до Вищих Сил.

Люди, найчастіше, шукають допомогу і підтримку у Пресвятої Богоматері, просять вибачення за свої гріхи, а коли відбуваються позитивні зміни в житті, підносять подячну молитву Пресвятої Богородиці.

Текст молитви подяки

Тобі, Матір Божу, хвалимо; Тебе, Маріє, Діву Богородицю сповідуємо; Тебе, предвічного Отця дочко, вся земля величає. Тобі вси Ангели і Архангели і вся Почала смиренно служать;

Тобі вся Влада, престол, панування і вся превишня Сили небесні коряться. Тобі Херувими і Серафими радующеся чекають і невпинним гласом волають: Свята Богородице Мати, сповнені суть небеса і земля величності слави плода лона твого.

Тобі преславний апостольський лик свого Творця Матір вихваляє; Тобі мучеників безліч Богородицю величає; Тобі преславний сповідників сонм Бога Слова храм нарицает; Тобі Господственним півціни дівоцтва образ Його вам проповідували; Тобі вся небесна воїнства Царицю Небесну вихваляють.

Тобі по всій вселенній Церква свята прославляє, Матір Божу почітающі; Тебе істинного Царя Небесного Отроковицю звеличує. Ти єси Ангелом Пані, Ти єси райська двері, ти Лествиця Царства Небесного, ти Царя слави чертог, ти ковчег благочестя і благодаті, ти єси безодня щедрот, ти єси притулок грішних.

Ти Мати Спасітелева, ти свобожденія заради пленнаго людини, Бога воспріяла єси в утробі. Тобою потоптаний бисть ворог; Ти розкрила єси вірним двері Царства Небесного.

Ти праворуч Бога стоїш; Ти Бога за нас молишся, Діво Маріє, Іже буде судити живих і мертвих. Тебе убо просимо, Заступницю перед Сином Твоїм і Богом, Який кров’ю Своєю нас спокутуй, так мзду прийміть у вічній славі. Спаси людей Твоїх, Богородице, і благослови насліддя Твоє, яко да будемо причасницею спадку Свого; упаси і збережи нас навіть до століття.

На всяк день, о Пресвята, хвалити і прославляти Тебе бажаємо серцем і вустами. Сподоби, Премілосердая Мати, нині і повсякчас від гріха зберегтися нам; помилуй нас, Заступниці, помилуй нас. Буди милість Твоя на нас, якоже на Тебе уповахом на віки. Амінь.

Читайте також: 14 лютого – яке сьогодні свято та чого не можна робити: іменини, традиції, заборони та прикмети

Як правильно читати подячну молитву Божої Матері?

Щоб слова подяки були почуті, їх потрібно читати перед іконою Богоматері.

Може використовуватися будь-яка з тих, які є в будинку, якщо молитва промовляється в домашніх умовах. Зазвичай читають подячну молитву при вирішенні таких проблем:

  • сімейні конфлікти;
  • зцілення від хвороб;
  • пошук роботи;
  • набуття особистого щастя;
  • негативний вплив злих людей і ворогів.

Дякувати Пресвяті Богородиці  треба щиро і від усього серця. Слова молитви дадуть позитивний настрій на цілий день, наповнять вірою, силою та впевненістю у вирішенні проблем.

You cannot copy content of this page