fbpx
Молитва
Молитва про сімейне благополуччя і як її вимовляти. Сімейне благополуччя є одним з найбільш важливих складових щастя людини

Багато хто не раз чули імена Віра, Надія і Любов. Однак далеко не всі знають, ким були ці жінки і яку роль вони зіграли в історії християнства.

Сьогодні ти дізнаєшся, чому молитва про сімейне благополуччя вимовляється саме в честь цих святих.

Молитва про сімейне благополуччя

Віра, Надія і Любов були дочками святої мучениці Софії, яка жила за часів раннього християнства. Софія була родом з Мілана . Віруючі в Христа в той час переслідувалися римською владою, тому житіє цих жінок було повним труднощів і печалей.

Не дарма ці імена так добре прижилися в російській мові. Саме вони вже довгий час є символом відданості, спокою і мирного сімейного вогнища. Вірою, Надією та Любов’ю часто батьки називають сестер , яких потім все життя захищають ці мучениці.

Цим святим прийнято читати під час сімейних сварок. Молитву найкраще вимовляти всією сім’єю, тримаючись за руки.

Молитва святих Вірі, Надії, Любові та матері їх Софії

Про святої і достохвальния мучениці Веро, Надіє і Люби, і доблесних дочок мудра мати Софії, до вас нині притецем зі старанних молитов. Що бо паче можливий предстательствоваті за нас перед Господом, аще не віра, надія і любов, три ця краеугольния чесноти, в них же образ нареченния, самою вещію тия явісте!

Ублагаєте Господа, та в скорботах і напастях невимовною благодаттю Своєю покриє ни, врятує і збереже, як благий є і чоловіколюбець. Того славу, яко сонце незаходимого, нині зряще светолепну, утверди нам у смиренних молінь наших, нехай простить Господь Бог гріхи і беззаконня наші, і хай помилує нас, грішних і недостойних щедрот Його.

Моліть убо про нас, святої мучениці, Господа нашого Ісуса Христа, Йому ж славу возсилаємо з безначальним Його Отцем і Пресвятим і Благим і животворящим Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Вони особливо шануються у Франції. Саме туди щороку відправляється безліч паломників. У Ешо знаходиться саркофаг, де зберігаються мощі Софії і її дітей.

Сімейне благополуччя є одним з найбільш важливих складових щастя людини. Тепла і привітна сімейна обстановка завжди допоможе в тяжку хвилину. Наші рідні – це найбільша цінність!