fbpx

Молитва проти військових дій в Україні. Ця молитва – в молитовнику моєї бабусі, якої вже давно немає. Вона мені розповідала, що вони гуртом усіма жінками читали її у час другої світової. Вірю в силу цієї молитви. Бог чує спільну молитву народу та змінює історію: Господь переможе за нас!

Бог чує спільну молитву народу та змінює історію.

Молитва проти військових дій в Україні

Господи Боже, Спасителю наш, не пом’яни беззаконь і неправд наших і не відвертайся від через провини наші, але в милості і щедротах Твоїх відвідай наш український народ, що про Твою милість просить: повстань на допомогу нам.

Знищи наміри і підступні плани тих, хто загрожує нам війною.

Господи Боже наш, Ти Єдиний твориш чудеса. Просимо вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, та загрожують війною краю нашому та родинам нашим і дітям.

Допоможи нам Боже, Спасителю наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і нехай до нас будуть додані слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь переможе за нас.

Молимось до Тебе, Владико миру і спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються їхні злі думки знищити державу нашу Українську.

Просимо це в Ім’я Твоє Господи – Амінь.

Слава Україні і ЗСУ! За нами правда і перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page