fbpx

Молитва, щоб дитина добре спала у ночі. Материнська молитва за дитину має особливу силу!

Кожна мама бажає, щоб її дитина вночі спала спокійно і міцно. Не всі немовлята сплять всю ніч безперервно: хтось прокидається від голоду або від мокрого підгузника, а хтось від кольок у животі. Джерело

Коли людина звертається до Бога – вона може говорити своїми словами, церквою це не забороняється.  Під час читання молитви на міцний сон дитині священнослужителі рекомендують:

  • Відволіктися від усього земного, зосередитися на прохання до Господа.
  • Намагатися, щоб молитва була безпристрасно (без емоційного забарвлення).
  • Вимовляти слова з однієї інтонацією (монотонність).
  • Бути щирим.
  • Вимовляти молитовні слова в повній тиші.
  • Не впускати до тями образи (святих, Бога).
  • Бути спокійним, розслабленим.
  • Говорити тихим голосом (можна пошепки).

Під час молитви потрібно стояти в головах ліжечка, злегка торкаючись дитини, поклавши руку йому на груди або на лоб. Так дитина відчує силу Божого слова і захист матері. Після закінчення молитви дитини необхідно перехрестити.

Крім молитви, покропити дитину святою водою або три рази. Такі обряди допоможуть заспокоїти крихітку, адже коли мати спокійним голосом вимовляє молитовні слова, дітки замовкають, прислухаються і після цього спокійно засинають.

Малюки можуть погано спати не тільки вночі, але і вдень. В такому випадку мама читає молитву і під час денного сну. Найвідоміше Боже слово, яке зобов’язаний знати кожна охрещена людина – Отче наш. Його можна прочитати і на спокійний сон немовляти. Молитву необхідно прочитати триразово:

Отче наш! Сущий на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, і на землі як на небі; Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є Царство і сила і слава на віки. Амінь.

Поширеною молитвою дітям від батьків є благання богородиці-покровительці вагітних жінок, матерів, ще не народжених дітей і немовлят. Молитовні слова Божої Матері на протязі багатьох століть допомагали зцілювати дітей. Тому вона допоможе, навіть якщо немовля погано спить через хворобу.

Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (ім’я, імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться. Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх.

Вручаю їх Материнському смотрению Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм. Матір Божа, введи мене у образ Твого небесного материнства. Вилікуй небесні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитино цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

Молитву Божої Матері читають з самого народження дітей і протягом усього життя. Вона допомагає батькам бути більш терпимими до дітей, а дітям бути більш слухняним і добрішим. Боже слово захищає від хвороб і різних небезпек на життєвому шляху, благословляє на добрі справи.

Благання Ангелу Хранителю покликана захищати дитину від злих духів, недобрих людей, пристріту. Її починають читати з дитинства і поступово привчають дитину читати її самостійно:

Ангел Хранитель раба Божого / раби (ім’я), благаю тебе і прошу про захист. Не покинь моє дитя в дорозі і не опусти свої крила за його і мої гріхи. Збережи моє чадо від поганих людей і катастрофічних небезпек. Перепинити шлях злісному вторгнення і пошли з небес міцну захист від хвороб. Ангел Хранитель, приведи мою дитину до православної віри в Христа. Нехай буде так. Амінь.

Необхідно пам’ятати, що молитва – це лише частина християнського захисту малюка і дитячого сну. Ще потрібно регулярно водити дитину до церкви і причащати. Дітям до 7 років причастя дозволено без обряду сповіді.

Фото ілюстративне – mchildren.ru

You cannot copy content of this page