fbpx
Молитва
Молитви від скандалів і сварок в сім’ї, з чоловіком, з дітьми

Сім’ю ж називають «малим храмом» завдяки чому сімейне вогнище знаходиться під заступництвом всіх святцев і навіть Всевишнього.

Як відомо нічого ідеального в цьому світі не буває. Також і в родині, де трапляються різні розбіжності і непорозуміння, проте головне пам’ятайте, що ви не просто пара, ви уявляєте собою цілий союз, що складається з двох людей і який відповідає не тільки за себе, але і за своїх дітей я виконаю перед усім Святими і Господом. Джерело

Для того щоб уникнути будь-яких настігшіх пару труднощів і вгамувати всі непорозуміння можна звернутися за допомогою до молитви, читати яку можна при різних образах.

Звернення до архангелу Варахілу:

«О великий Архистратиже Божий архангела Варахііле! Стоячи перед Престолом Божим і звідти приносячи благословення Божого в доми вірних раб Божих, випроси у Господа Бога милосердя і благословення на доми наша.

Нехай благословить Господь Бог нас і примножить достаток плодів земних, і подасть нам здоров’я і порятунок, у всьому благий поспешеніем, і на ворогів перемогу і подолання, і збереже нас на многая літа, завжди. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Звернення до Богородиці:

«Владичиці Преблагословенна, візьми під Свій покров сім’ю мою. Всели в серця чоловіка мого і чад наших світ, любов і непрекословіе всьому доброму; Не допусти нікого з сім’ї моєї до розлуки і тяжкого розставання, до преждевременния і внезапния без покаяння.

А будинок наш і всіх нас, що живуть в ньому, збережи від огненнаго запаленою, воровскаго нападу, усякого злого обставинах, разнаго страхування і диявольського мани.

Та й ми купно і окремо, явно і потаємно будемо прославляти ім’я Твоє Святе завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків. Пресвятая Богородице, спаси нас! Амінь».

Молитва на щастя в житті сімейної до Всевишнього читається такими словами:

«Господь Отець Небесний! В ім’я Ісуса Христа я молю Тебе про моє сімейне щастя. Даруй нам в нашій родині любов один до одного. Даруй нам, щоб наша любов зміцнювалася і множилася.

Навчи мене любити мого чоловіка (дружину) від щирого серця, навчи мене любити його (її) так, як полюбив мене Ти і Син твій Ісус Христос.

Даруй мені зрозуміти, що мені потрібно видалити з мого життя і чому мені потрібно навчитися, щоб у нас була щаслива сім’я. Даруй мені мудрості в моїй поведінці і в моїх словах, щоб ніколи не дратувати і засмучувати мого чоловіка (дружину). Амінь».

Фото ілюстративне – churilovocity.ru

You cannot copy content of this page