fbpx
Молитва
Молитва від страху і переляку дитини. Головне – ваша віра, любов і бажання допомогти

Життєві ситуації у кожного бувають різні, але нерідкі випадки, коли людина дуже сильно і не на жарт чогось лякається.

Страх може виникнути через неправильне сприйняття світу, через будь-яких явищ, або на цей стан може вплинути яке-небудь страшне припущення. Джерело

Причини виникнення переляку часто йдуть за межі реального світу. Багато екстрасенси і маги стверджують, що найчастіше переляк з’являється при пристріту або коли людина лицем до лиця стикається з іншим світом.

Найчастіше такого неприємного стану схильні діти. На це неабиякий вплив надає і енергетика дитини. Кожна дитина в дитячому віці набагато сприйнятливий до негативних впливів, ніж доросла людина. І на це можуть вплинути не тільки сторонні люди, а й мати, з якою у дитини до семи років зберігається міцна енергетичний зв’язок.

У дитячому віці приділяйте дітям максимальну кількість уваги, так як від енергетичного стану малюка в незрілому віці буде залежати майбутнє і здоров’я.

Найчастіше пристріт і переляк у немовляти з’являються одночасно. Вони проявляються безсонням, безпричинними криками і плачем, небажанням є і поганим апетитом.

Хоча якщо порівнювати переляк з пристрітом, він протікає в більш спрощеною формою. Причиною виникнення переляку у немовляти можуть послужити скандали дорослих в будинку, різка зміна гучності будь-якої техніки, різкий звук телефонного дзвінка.

Чималий вплив на переляк дитини надають домашні тварини. Поки малюк росте, не слід тримати в будинку тварина, так як до переляку може додатися ще й алергія.

Лікується переляк різними способами. Це може бути молитва від переляку за допомогою виливання на віск або умивання заговореної водою.

«До Богородиці молю, допомоги Твоєї прошу. Небесна Цариця, допоможи в моїй справі, визволи моє дитя від усього зла, що лякає його ночами і днях.

Свічки біля нього горять, так нехай страхи все і хвороби в вогні згорять. Нехай дитинка мій (його ім’я) стане сміливим, безстрашним і міцним. На знак подяки Тобі, Пречиста Діва, посилаю я уклін і молитви мої. Амінь ».

Ця молитва підходить як немовляті, так і підлітку, головне – ваша віра, любов і бажання допомогти:

«Господь, пастир мій, допоможи вигнати ворога з раба Божого (ім’я вашої дитини). У тілі і душі оселився біс, що не дає життя моєму чаду. Не допусти, Боже, щоб він поруч з ним стояв, кров його пив, по кістках його ходив і сміливість його ламав.

Нехай вийде сатана, лякаючий малюка мого, і повернеться назад в болота, під землю, туди, де Сонце не сходить, а люди не ходять. З твоєю допомогою, Господи, ми виганяємо його, проганяє і всіх сил диявольських позбавляємо. Хай буде з нами заступництво Боже на віки віків. Амінь ».

Фото ілюстративне – lisovasotnya.com