fbpx
Молитва
Молитва від зневіри до Діви Марії. Велика розрадниця почує і заспокоїть кожного. Її погляд завжди звернений до тих, що моляться

Є безліч молитов чудотворців, які допомагають позбутися від гнітючих почуттів. Неважливо, до кого саме ти звернешся, тобі повинно підказати серце. Головне – промов молитву і впусти надію в своє серце.

В першу чергу можна звернутися за допомогою до Діви Марії. Велика розрадниця почує і заспокоїть кожного. Її погляд завжди звернений до тих, що моляться. Джерело

Не обов’язково йти до церкви, щоб помолитися. Запали свічку, постав її перед іконою Богородиці і промов слова.

«Царице моя Преблагая, надія моя Богородице, захисниці сірим і дивним, ображеним покровителька, гинуть порятунок, всім скорботним розраду, бачиш мою біду, бачиш мою скорботу і тугу.

Допоможи мені, немічною, постав мене, стражденну. Образи і прикрощі знаєш Ти мої, дозволь їх, простягни руку наді мною, бо нема на кого мені сподіватися, тільки Ти одна захисниця у мене і предстательніца перед Господом, бо згрішила я безмірно і грішна перед Тобою і людьми.

Будь же, Матір моя, утішницею і помічницею і спаси мене, віджени від мене скорбота, тугу і смуток. Допоможи, мати Господа мого».

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!