fbpx
життєві історії
Молитва, яку потрібно промовити у Вербну неділю кожному, щоб в його дім, разом із освяченою вербою прийшли: мир, любов та благодать Господня!

Молитва, яку потрібно промовити у Вербну неділю кожному, щоб в його дім, разом із освяченою вербою прийшли: мир, любов та благодать Господня!

О, Вічний Боже у Пресвятій Трійці, що погодився послати Свого Єдиного Сина на спасіння людське, щоб народ Твій врятувати від вічної чорноти і викупив Царство Твоє над народами; благослови своїх слуг, Господи, які хочуть відсвяткувати Страсті Ісуса Христа; і якимось чином благослови тих, хто проклав шлях Твоєму Сину, благослови наші будинки, куди ми з вірою та молитвою принесемо цю вербу від Твоєї церкви.

Благослови нас, Всемогутній Боже, нескінченною любов’ю і подаруй нам надзвичайну благодать, що, відбивши від себе вторгнення ворога наших душ, ми можемо заслужити вічну нагороду, щоб стояти в царстві Твоєї слави з долонею перемоги, і будемо бачити Тебе назавжди, завдяки всім заслугам Ісуса Христа, Викупителя, нашого Спасителя і Господа. Амінь.

Всемогутній і вічний Боже, даруй нам, просимо Тебе через усі найсвятіші заслуги життя та після відходу Ісуса Христа, щоб завдяки тому самому нашому Спасителю, частинкою якого ми є, ми могли уникнути вічної чорноти; даруй нам, Господи, благодать наслідувати Його терпіння; хто з тобою в єдності Святого Духа, він живе і царює вічно.

Амінь.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page