fbpx
Молитва
Молитва здатна зміцнювати стосунки! Молитва змінить вас і змінить ту людину!

Є речі в житті інших людей, які ви хотіли б змінити. Та ви не хочете змінити себе, а хочете змінити їх. Ми завжди хочемо змінити інших людей. Але не можемо!

Однак, ви можете молитися і дозволити Богу здійснювати Свою роботу в інших людях. Джерело

Позитивна молитва більш ефективна, ніж позитивне мислення. Все позитивне мислення світу не здатне змінити вашого чоловіка чи дружину, ваших дітей чи друзів, або вашу ситуацію.

Позитивне мислення може змінити вас, та воно не може змінити когось ще. А позитивна молитва може змінювати інших.

Який найшвидший спосіб змінити погані стосунки на добрі? Почніть молитися за іншу людину! Молитва змінить вас і змінить ту людину.

«Молюся і про те, щоб любов ваша дедалі більш і більш зростала у досконалім знанні та в усякому досвіді, щоб ви могли розпізнавати те, що ліпше; і щоб були чисті й бездоганні в день Христа, повні плодів праведности, що їх маємо через Ісуса Христа на славу й хвалу Божу». (Филип’ян 1: 9-11)

З цих віршів ми можемо навчитися молитися за людей в нашому житті чотирма способами:

Моліться, щоб вони зростали в любові: «І молюся, щоб любов ваша ще більше та більше в пізнанні й усякім дослідженні».

Моліться, щоб вони робили мудрий вибір. Моліться, щоб вони жили в чистоті і цілісності. Моліться, щоб вони ставали подібними Христу.

Моліться так за себе та інших людей у своєму житті, і спостерігайте, як Бог змінює стосунки, які здавалися безнадійними або вимагали відновлення.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.