fbpx
Молитва
Молитви на вдалий день: життя можна поліпшити за допомогою щирих молитов. Вищі сили обов’язково почують і відгукнуться на прохання, головне – молитися з вірою і надією на краще

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Ми знаємо, що життя можна поліпшити за допомогою щирих молитов. І обов’язково почують і відгукнуться на прохання, головне – молитися з вірою і надією на краще.

Ранок – ключовий момент, коли необхідно налаштуватися на правильний лад, щоб день пройшов вдало.

Тому саме і молитви здатні створити правильний настрій, який задасть тон всьому подіям дня. Знайти удачу і знайти вихід із заплутаних ситуацій стане легше, якщо Небеса будуть оберігати вас, благословляючи на нові звершення.

Молитва на вдалий день Ангелу-Хранителю

Молитва Ангелу-Хранителю зарядить вас везінням на весь день. Для передачі своїх прохань небесному покровителю найбільше підходять ранкові години.

Перш ніж читати молитву, важливо упевнитися, що ніщо не відверне вас. Молитву Ангелу необхідно читати напівпошепки, вкладаючи в слова віру і любов.

«Ангел-Хранитель, до Тебе я кличу, про допомогу Твоєї благаю. Подаруй мені везіння на цей день і захисти від недоброзичливців і шкідників.

Направ своєю рукою на шлях щастя, щоб день пройшов без серйозних проблем і неприємностей поганих. Благаю, допоможи, мій небесний покровитель, щоб цей день не приніс розчарувань. Амінь ».

Читайте також: Березень – це особливий час, коли кожен може помолитися своєму Ангелу і закликати його для допомоги. Щирі прохання допоможуть впоратися з будь-якими труднощами

Молитва на удачу в справах Миколи Угодника

Святитель Микола ще за життя допомагав людям в складні моменти. Ранкова молитва перед іконою Миколи Угодника допоможе впоратися з труднощами і обзавестися удачею. Молитвословие звучить так:

«О, найсвятіший Микола, заступник і в будь-який печалі швидкий помічник! Почуй благання мої і донеси їх до Господа Бога.

Прощу подарувати мені удачу на день насущний. Визволи мене, Микола, від невдач і проблем. Я ж не залишуся осторонь і буду прославляти ім’я Твоє. Амінь ».

Молитва на удачу на кожен день

Якщо неприємності переслідують часто, а щасливі зміни давно не вривалися в життя, потрібно звернутися за допомогою до святих. Дану молитву потрібно читати щоранку із запаленою свічкою в руках:

«Всевишній, благаю Тебе про удачу в справах моїх. Чим би я сьогодні не займався, що б не робив, подаруй везіння з надлишком.

Даруй мені Своє благословення на роботу мою і плоди від рішень моїх. Навчи мене розуму, визволи від користі. Навчи, як потрібно жити, щоб у всіх справах мати удачу. Амінь».

Ці всі молитви можна читати разом або окремо. Якщо в прочитали і молитви ви відчуєте спокій і теплоту всередині, будьте впевнені: вашу молитву почули.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook