fbpx
Молитва
Молитви про благополучне заміжжя дочки

Якщо ваша дочка не може влаштувати особисте життя, зверніться за допомогою до Господа.

З цими молитвами можна звернутися до святих з проханням про вдале заміжжя для своєї дочки. Джерело

Молитва Миколі Чудотворцю про заміжжя дочки

,,Надіюсь на тебе, Чудотворець Миколай, і прошу за улюблене чадо. Допоможи моїй дочці зустріти обранця – чесного, вірного, доброго і мірного. Захисти мою дочку від заміжжя грішного, хтивого, бісівського і недбалого”.

Молитва Господу Богу про заміжжя

,,О, Всеблагий Господи, я знаю, що велике щастя моє залежить від того, щоб я Тебе любила всією душею і всім серцем моїм, і виконувала у всьому святу волю Твою. Керуй же Сам, о Боже мій, душею моєю і наповнюй серце моє: я хочу догоджати Тобі Одному, бо Ти Творець і Бог мій.

Збережи мене від гордості і самолюбства: розум, скромність і цнотливість нехай прикрашають мене. Неробство противна Тобі і породжують пороки, подай же ми полювання до працьовитості і благослови труди моя.

Оскільки ж Закон Твій святий наказує людям жити в чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього, освяченого Тобою, стану, не для догоди бажанню моєму, а для виконання призначення Твого, бо Ти Сам сказав: недобре чоловікові бути одному і, створивши йому дружину в помічницю, благословив їх рости, множітіся і населяті землю.

Вислухай смиренну молитву мою, з глибини дівочого серця Тобі віддаємо; дай мені чоловіка чесного і побожного, щоб ми в любові з ним і в згоді прославляли Тебе, мілосерднаго Бога: Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь”.

Сильна молитва Богородиці про заміжжя дочки

У всі часи Пресвяту Богородицю шанували як покровительку жінок. Саме тому ми пропонуємо вам звернутися до Божої Матері за допомогою сильної молитви.

,,Пресвята Діва Марія, захисниця всіх християн. Допоможи моїй дочці знайти чоловіка доброго і вірного, турботливого і поступливого.

Нехай любить і оберігає її, в образу злим людям не дає. Нехай він вірить в Господа Бога так, як я і дочка моя. Почуй молитву мою, відгукнись на прохання мої. Амінь”.

Фото ілюстративне – samnasam.pp.ua

You cannot copy content of this page