fbpx
Молитва
Молитви, що захищають сім’ю від зла, ворогів і бід

Людей переповнюють почуття заздрості й ненависті. Багато бажають один одному зла і просто випромінюють негатив.

Тому багато хто шукає способи, як захистити себе і своїх близьких. У цьому вам зможуть допомогти дуже дієві молитви, що захищають від ворогів і напастей.

Найважливіше, що є в житті кожної людини – це його сім’я. Звичайно, ми хочемо, щоб у всіх її членів все було добре. Але так не буває, щоб не було ні ворогів, ні просто людей, які випромінюють негатив, адже ми ведемо активний спосіб життя.

Люди оточують один одного на роботі, на вулицях, в магазинах.

Буває так, що на роботі можуть заздрити колеги чи сусіди скоса дивляться на вашу сім’ю, майно. Тоді вам дуже до речі буде молитва, захищає від злих людей.

Від негативних людей, злих поглядів можна читати молитву Ісуса Христа і Матрони Московської, Богородице. Звернутися за заступництвом до Ісуса можна так:

«Господи Ісусе Христе, сине Божий. Захисти раба свого (називаєте власне ім’я) від ворожого помислу. Захисти мене від злих людей і чорної заздрості.

Прожени з душі прокляття, псування і погані очі. Очисти мій життєвий шлях від прокази, зарази, хвороби і болю, від томління, гоніння і животіння.

Відпусти мені всі гріхи і злочини, пошли мені святого прощення. Нехай буде так. Амінь! »

Захистити себе від ворогів, від тих персон, які приносять тільки прикрості, печалі і тривоги, вам допоможе молитва, захищає від злих людей.

Вона буде ще більш дієвою, якщо читати молитву щодня. Крім того, ви повинні не просто проговорювати її на автоматі, а відмовитися в кожне слово, вкладати в неї частинку своєї душі.

Зверніться за допомогою до Матінки Матрони:

«О, блаженна Стариця Матрона. Очисти мою душу і тлінне тіло від хвороб і хвороби. Коли ворог псування наслав і злісним поглядом зазначив, поверни йому те, що гніздиться в мені.

Пошли мені захист від злобного люду і попроси у Господа Бога святого відпущення. Помолися за мене в Божих окрасу палати і захисти від лихого ока і скорботи від ворожого наміру. Нехай буде так. Амінь! »

Якщо вам здається, що в житті вас просто переслідують погані новини, сумні, засмучують події, тоді вірним, а головне дієвим помічником стане молитва, захищає від бід Святої Богородиці.

« Матінка Богородиця рано вставала,

Молитву про свого сина Христі читала:

«Будь ти, мій коханий синок,

Під поглядом Всевишнього Творця, Твого Бога Отця,

Усюди врятований, захищений,

Від будь-якого лиха до відомого часу оборони ».

Ангели молитву почули,

Господу Богу все слова її передали.

Так би і мені, Божій рабі (ім’я),

Цю милість пізнати,

Щоб біди в своєму будинку уникнути.

Господи, благослови, Свята Трійця, допоможи!

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь »

Ось побачите, коли ви почнете читати цей молебень, у вашій долі настане новий, світлий етап. Ви будете отримувати хороші новини, в побуті, на роботі, в усіх починаннях у вас буде все відмінно.

Але тільки пам’ятайте, щоб благання стала вашим рятівником в складних життєвих ситуаціях, дотримуйтеся кількох правил:

  • Намагайтеся молитися щодня, просячи про те, що вас турбує, турбує;
  • Просіть не тільки за себе, але більше за рідних і близьких своїх;
  • Читайте молебні, але, в складних ситуаціях, коли ви немає можливості прочитати молитву, то просто попросіть своїми словами і допомоги і підтримки;
  • Звертайтеся до Господа, святих угодників від чистого серця. Намагайтеся, щоб кожне слово виходило з глибини душі;
  • Не тільки просите, але і дякуйте за допомогу Вищих Сил.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

facebook